aqwarty
O uživateli
- Přezdívka
- aqwarty
- Datum registrace
- Návštěv
- 49
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
To by u me slo.
-
Na palube se za pujceni neplati nic a muzes hrat cokoliv si prines. Vstupne je jen v beznych dnech /kterym sobota 19.12. neni/ a vstupne se plati jen v pripade, ze mate umysl hrat. Jinak se neplati.
-
Btw. ja mam AGOT svuj. Takze ja ho nekam klidne vezmu.
-
Pardon, to nebyla otazka na me, resp. na Palubu.
-
Kdekoho:)
-
V tom pripade 19.12. je na Palabe Diplomacy a Wargameing, kdy se za vstup neplati. Mista je tam dost, takze...?
-
Ok. Me sobota 19.12. vyhovuje.
-
V tom pripade jsem pro to sejit se v Outpostu:-) Podle fotek to tam vypada moc pekne. A mame hrace?
-
Jak to vypada, nezahral by si nekdo?
-
-
-
-
Jinak, ja jsem ochoten pomoci, dodat nejaky materialy, rady... mozna, kdyz se Admin tehle stranky domluvi s Adminem na diplomacie.valka.cz, takze by mohl vznikout velmi pekny projekt...
-