aqwarty
O uživateli
- Přezdívka
- aqwarty
- Datum registrace
- Návštěv
- 49
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Willas Tyrell +1 (20) Paxter Redwyne -2 (0) Dagmer +2 (8) Jeyne Poole -1 (11) Misto tech dvou prijde Axel Florent a Nejvyssi Septon. Dve takove docela kontroverzni postavicky....
-
Craster -1 (4) Meribald +2 (12) Rodrik Harlaw +1 (13) Chett -2 (8)
-
Nevada: Mas pravdu, psal od Aruthy, neaktualizoval jsem to a tys tam nebyla. Prosim, neber si to spatne:) Howland: +1 (13) Septon: -1 (12) Meryn: -2 (4) Old Nan: +2 (8)
-
Janos Slynt -2 (4) (i kdyz na svou dobu to byl prumerny uplatkarsky urednik) Waymar -1 (15) Waymar si docela vede:) Septa +1 (5) Genna +2 (15)
-
PS: Mimochodem, Tommen i Myrcela jsou Lannisteri ze vsech stran;-) A v sini vitezu jsou taky. Opravdu nechapu.
-
Maester Luwin +1 (14) Waymar -2 (6) Septa -1 (7) Genna +2 (10) - s touhle logikou (tedy, ze je lannister) mi pak neni jasne, proc je v sini vitezu Tyrion a Jaime. To jsou Lannisteri taky, ne?
-
Genna +2 (10)- proboha, co proti ni mate? ze je lannister? To snad nemyslite vazne. to je skoro rasismus... Waymar -1 (12) Septa +1 (11) Krkavec -2 (14) zbytecnost vubec mi unika, jak muze nekdo hodnottit Mandona Moora negativne. Vyborny bojovnik,…
-
Gendry -2 Tom SevenString +2 Mandon +1 (proc je to mizera?) Krkavec -1
-
uz se tesim:)
-
Krisa: Jsem si myslel, ze mluvis o me, tak jsem si rikal, jak to, ze segra precetla martina v aj (mam jen aj knihy):-)
-
blackadder: A krome toho, HBO je sice bohaty, ale ne az tak bohaty;-)
-
Já, ačkoli narozen v Peiru se hrdě hlasim k Pragocentrismu:)
-
Blackfish: To porovnavani myslis, ze ti ukazou na obrazky zbrane, ktere nosil prumerny bojovnik? Tak trochu to pripomina Top Gear a Mortal Combat dohromady:)
-
Videl jsem jeden dil: Kelt vs. Immortal. Boze, to byla blbost. Videl jsem jen kousek, nedalo se to dokoukat.
-
Krisa: Ja nejenze nepoznal kdo vlastni ten ksicht, ani jsem nepoznal, ze to je jeden a tentyz clovek:) A pak jsem dlouho premyslel, proc je takovy zjev ve Sranda topiči:)
-
To once upon... to neni ten stary belgicky animovany serial?:)
-
-
-
Zappere: Mas mou plnou podporu:)
-
aspon vysvetlim pravidla zacatecnikum:)
-
Pokud nikomu nevadi Zapperem navrhovane posunuti na 13:30, tak se sejdeme v 13:30 rovnou v Dobre Trafice. Zastavka Helichova, tram 12 nebo 20 z Andela. Ja budu jiz uvnitr, protoze jsem reservoval stul driv, nez se Zapper rozmyslel ,v kolik bude vsta…
-
zappere: stejne jdes rano jenom do fitka a jsi linej vstavat:)
-
zapper: Muzeme, ale ja s nemalou pravdepodobnosti budu v 18h odchazet tancit:)
-
Tak a mame na zitrek na 12:30 reservovany velky stul. Uz jsem tam AGOT hral a v klidu se tam vejdem.
-
Ok. Nikdo nema preference ohledne hodiny, tak dame 12:10 ve vestibulu v OC Andel. Pak sednem na Tram a pojedeme asi 4 stanice. Ale kdo netrefi do Trafiky, navrhju jet tam spolecne. Pokud nekdo vi, kde trafika je, tak muze ve 12:30 prijit rovnou do D…
-
Daruma zmenila oteviraci dobu. Takze se sejdeme na Ujezde v dobre trafice. Kdo by nevedel ,tak si muzeme dat sraz v oc andel ve vestibulu.
-
Tak je to skvele. Hraje skoro klasicka stafaz. Ja ,Zapper, Alek, Klara, Honza. A mozna se prida ten Francouzky matematik Poisson :) Jeste nenapsala. Takze je cas dat si misto. V nabidce jsou dve: Ujezd a Dobra Trafika, nebo Daruma na Karlaku. Beru s…
-
Miluju statistiky:) Jinak, je pekne videt, za kazde vydani noveho dilu zpusobilo pik v navstevnosti - je jich presne deset. Myslim si, ze vydani tance nemelo tak velky vyznam, ale zjevne 9. a 10. dil ano. Tam se udalo velke finale a pred-finale. Dik…
-
Alek: No, protoze tuhle zpravu pisu na tvych strankach, tak ja ji vezmu:-)
-
Btw. ma Zapper druhou edici? Vecer mne cekaji tanecni. rano fitko a prace a velkou krabici v batohu bych si rad odpustil. Ale ja ji snad kvuli vam i vezmu:)