Zapper
O uživateli
- Přezdívka
- Zapper
- Datum registrace
- Návštěv
- 591
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
No a už máme 12tého :))
-
Tak ja sa spolieham teraz na pdfko a potom o rok, keď bude Kong preložený, tak si zaopatrím knižnú českú verziu.
-
Tak v neoluxore sa bol na to pýtať Alek. Amaroun: Super, budem veľmi vďačný :)
-
Keď bude pdf, tak wink wink private msg :)
-
Nevada a spol: Hovoríte mi z duše, všade je toľko OT, že už ani nemám chuť čítať nejaké topicy. Chcelo by to založiť osobitný topic pre flankera, chmura a jarlu.
-
Dneska to bola fakt dobrá hra, ďakujem všetkým za účasť. Skvele som sa zabavil. :) Takže repete v stredu?
-
To, že SGU zrušili viem a nepáči sa mi to. Čo sa týka toho keby, tak súhlasím, to boli presne tie kaziace prvky. Síce to rozvinutie vzťahov a charakterov sa mi páčilo, ale nemuseli sa v tom až tak vŕtať a dopĺňať to miestami flashbackmi. No a Young …
-
Ako dovolím si nesúhlasiť, SGU sa mi dosť páčila. Aspoň jej spracovanie, dostalo to taký dospelejší nádych. Kebyže tam dajú viac kontaktu s mimozemskými civilizáciami a vyhli by sa veciam ako posun v čase a rôzne vedľajšie účinky, tak by to bolo gen…
-
Nevada: To musím niekedy použíť :]
-
U mňa je to ohľadom tohto topicu Asha Greyjoy.
-
Alek a Aqwarty vyzerajú úplne rovnako ako ich avatári (chuckle).
-
A na ešte drsnejšiu noc Gregor Clegane
-
Čím neskôr, tým lepšie :)
-
Hodor! :D
-
Ja už neklikám na žiadne linky spojené so ságou, trpezlivo čakám do 12tého.
-
Každý vidí to, čo chce vidieť :)
-
Inak Poison, vieš pravidlá? Ak nie, nevadí, ja len aby som vedel, čo ma čaká :). Dneska už mám ďalšie vysvetľovanie pravidiel za sebou.
-
Chmur :))))
-
Kľudne :), každý nadšenec je vítaný.
-
Takže je ešte 1 voľné miesto.
-
Určite by vzhľadovo pasoval, veď tá plešinka Mel Gibsna priamo volá Stannis!
-
No a je jasné prečo to dothraci nikdy nikám nedotiahnu .. tie ich hipisácke kadeře ((chuckle))
-
Tak ako napísal Khadgar: http://www.westeros.org/Citadel/FAQ/Entry/Are_Targaryens_immune_to_fire/
-
Budúci týždeň? Niekedy cez víkend? Asi nedeľa u mňa najlepšie :P
-
No ja dúfam, že ešte nastane v ságe riadna genocída :)), ale aspoň na takej úrovni, aká bola do konca 3tej knihy.
-
Tak GRRM už tiež dlho nezabil nejakú hlavnú postavu, myslím tým postavu, z ktorej pohľadu dej popisuje. Akurát Eddard. Smrť Catelyn sa mu hodila, keďže kopec nových postáv pribúdalo kvoli opisu nových záujmov zasahujúcich do diania.
-
To je zaujímavé tvrdenie. Vzhľadom na Euronové križovanie po mori aj celkom pravdepodobné. Ale s predpokladom, že sen je pravdivý v zmysle, že Balona zabil Beztváry muž, tak sa vynára zaujímavá otázka, kto stojí za smrťou Balona Greyjoya?
-
OM.. tak vhľadom na vzniknutú situáciu by mohli posunúť dátum vydania. Kto má čakať ešte 2 týždne?
-
Tak tak, stačí mrknuť raz :))
-
Čo keď to bol Waymar Royce?