brbr
O uživateli
- Přezdívka
- brbr
- Datum registrace
- Návštěv
- 9,453
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@sfik Já perníčky napeču, pak tomu dám tak týden, to půlka zmizí no a nakonec nazdobím zbytek. :twisted:
-
Připojuji se k těm, kteří si myslí, že když na něco talent nemáš, tak to nejde. Právě se mrcasím se zdobením perníčků a podle toho, jak se mi klepe ruka, je jasné, že by ze mne cukrářka nebo třeba chirurg nikdy nebyli. A vzhledem k tomu, že jsem asi…
-
-
@Krisa To bývá v jednom baráku. I když, nepotěší bráchu i palubky? :-)
-
@Krisa Mám pocit, že Kik bývá u Lidlu, tak ho zkus hledat podle něj.
-
@Hildegarda Holka zlatá, ještě, že tě mám. Zrovna si říkám, že mi došly seriály a já při tom zapomněla na Bronn, který si šetřím!!! Díky, díky! :-) P.S: Takže zatím neříkám nic.
-
@sfik Ta s potenciální lesbičkou je super, tu si musím zapamatovat.
-
-
Homeland - už prá dílů čekám, kdy Saula klepne pepka a ono pořád nic. I když dneska to už dvakrát vypadalo nadějně.
-
@p1e9t9r2 Chudinky naše, byly vystaveny ponejvíc krákorání své matky :-D
-
Takhle si jedu autem, poslouchám Radiožurnal a oni mi tam napálí tohle: Moje mládí milované.
-
@Krisa A sexuální poradna se nám postarala o zábavu, když jsme jezdily vlakem přes republiku na soutěže. Hrůza!
-
-
@Gepeto A co děláš? Nějakou IT?
-
A taky Vilém z Máje :-)
-
@Gepeto Je, ty už nejsi na gymplu. To jsi nám nějak vyrostl, mám tě pořád zafixovaného tak ve třeťáku :-)
-
@Monte Karstark Retro je in a cool i v hračkách.
-
@Aviv To nevím, ale je vyřazený ze školy.
-
@Monte Karstark Jasně, a o sevu v armádních barvách si můžeš rovnou napsat v dopise Ježíškovi.
-
-
-
-
@Arutha No jasně a dílky se z té sítě vyndávaly takovým železným háčkem, to byl hrozný opruz. Pamatuju si, že jednou jsem během nemoci poskládala všechny ty obrázky z předlohy.
-
-
@Jay Já jsem teď objevila ještě jinou stavebnici (takový Merkur, ale v dřevěné verzi), tak váhám.
-
@Jay Nás se naštěstí růžová netýká a tanky nás (resp. mě, obludy by možná i chtěly) míjí. Ale nad sevou Ježíšek vážně uvažuje, i když oba rodičové na ně nemáme úplně ty báječné vzpomínky. Třeba já mám zafixované ty modré dílky z družiny, jak mají v …
-
@Krisa Ono existuje dokonce i army seva. Svět je plný překvapení.
-
@Krisa Neboj, Seva stále existuje, dokonce i růžová verze pro holky.
-
A mi Mikuláš nepřinesl nic (ale ani si mě neodnesl čert, takže plichta), tak se dostanu leda k papírkům od sladkostí a asi po týdnu k nahnilému ovoci, kterým obludy opovrhnou.
-
@Crocuta Fargo si narozdíl od True detective drží svůj standard. Indian Summers vypadá zajímavě.