brbr
O uživateli
- Přezdívka
- brbr
- Datum registrace
- Návštěv
- 9,453
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Hildegarda Ono to je dost hrůza, hlavně, že je těch časopisů asi milion. :wall:
-
-
Ještě k True Detective; nějak mi nesedlo to téma krupce a mafiánů, to mě fakt nebaví. A mám slušnou depku z těch dálnic, překladišť a betonových ploch.
-
-
-
@Velbloud U nás byl včera s takovou herkou, že jediná klimatizace jsou otevřené dveře. A to si moc nepomohl.
-
@Achileus Třeba Leoše Mareše? :-)
-
Venku 36. Právě jsem zachránila rosničku, co si řekla, že nejlíp je na žaluziích. Akorát netušila, že je stáhneme dolů a bude to na ni pálit. Lituju cestáře, řidiče kombajnů a další.
-
Popravdě já mám hokej hlavně v těch šlapkách - Irina, Taša, atd. Černocha jsem identifikovala.
-
@Hildegarda Když jsem dělala v Pze, tak jsme byli schovaní ve sklepě, tam bylo taky dobře. Teda plísní tam taky bylo dobře. :-D
-
Musela jsem se jít podívat a my máme doma chládek 27,2. Zahradu zalívám jak divá a nejde mi do hlavy, jak to dělá ten plevel na záhonku po cibuli. Ačkoliv ho nezalívám, roste jak šílený a poskytuje úkryt mnoha slimákům.
-
Asi je fakt hic, když naše mamka dovolila psici vstup až do kuchyně. Normálně nesmí málem na schody k vchodu do domu. Aspoň má ta rodičovská dovolená nějaké výhody, nemusím se pařit v kanclu nebo někde na poli. :twisted:
-
@Hildegarda Dík, nakonec jsem to taky zjistila. Přiznávám, že jsem občas trochu ztracená.
-
-
-
@Jay @Krisa Tak já bych vsadila boty, že to byl Hammerite, tak jsem byla přesvědčena. Ale i tu"Železo braň" si pamatuju. @Hildegarda Vinea už začíná být po útlumu vidět. Ovšem nejlepší je top topic s rumem. :twisted:
-
@Everett_Young To, že nikde není zmíněná porodní bába nutně neznamená, že tam nebyla.
-
@Everett_Young Tak té jsem byla zatím ušetřena. Šťastná to žena! :twisted:
-
To asi není ta vánoční s divočákem, že? To je jediná, co znám.
-
@Jay Určitě, ale asi to máš z Příbrami trochu z ruky.
-
@Terezička Nejsi náhodou ze Slavičína? Jen tak, protože mě jeden tamní Tomáš Ch. napadnul a néhoda je blbec :-)
-
No v naší školce se za třicet let nic nezměnilo. Stejně jako já i můj upír musí po "O" ležet a po určitě době můžou ti, co byli hodni, vstát a jít si kreslit nebo "číst".
-
@Everett_Young @Monte Karstark Spaní snad nenáviděly všechny děti, ne? A jak bych to teď brala :-)
-
Nenádno proběhlo v novinách, že soud (myslím už odvolací) zprostil obžaloby rodiče, jejichž dítě vypadlo z okna (naštěstí přežilo). Bylo v postýlce, rodiče vědomi nebezpečí, ji dali doprostřed místnosti, ale ten malý ďáblík se k oknu došoupal i s to…
-
@Everett_Young Ty malé vřískající opice v tom autě dost často usnou :-) Jinak já mívám často opačný problém, i když jedu sama, tak volám: "Hele, bagr!" a přibržďuju.
-
@Krisa @Dreamer Jasně, v hicu je tam nenechávám ani já. :twisted: @Hildegarda Naprosto souhlasím, tady vězení k ničemu dobrému není (teda předpokládám, že tam to dítě nenechal schválně). Každopádně jsem ráda, že do školky chodíme pěšky.
-
-
@svoa00 Tak ten nám stále visí ve skříni jako dědictví po sestře. A ta si jednou za uherský rok vzpomene, že by si ho i vzala :-) @sfik Dcera byla hrozná.
-
Pozor Dr. Quinnovou dávají přes týden po obědě, ale nevím na čem (Nova?). A já jsem měla stejně nejradši Hanka. P.S.: Teď jsem někde viděla aktuální fotku Sullyho s krátkými vlasy, ale jo pořád dobré. :-)
-