brbr

O uživateli

Přezdívka
brbr
Datum registrace
Návštěv
9,453
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Hildegarda Ono to je dost hrůza, hlavně, že je těch časopisů asi milion. :wall:
    V diskuzi Poradna Komentář od brbr 18. srpna 2015
  • V diskuzi Poradna Komentář od brbr 18. srpna 2015
  • Ještě k True Detective; nějak mi nesedlo to téma krupce a mafiánů, to mě fakt nebaví. A mám slušnou depku z těch dálnic, překladišť a betonových ploch.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 10. srpna 2015
  • V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 10. srpna 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 9. srpna 2015
  • @Velbloud U nás byl včera s takovou herkou, že jediná klimatizace jsou otevřené dveře. A to si moc nepomohl.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 7. srpna 2015
  • @Achileus Třeba Leoše Mareše? :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 7. srpna 2015
  • Venku 36. Právě jsem zachránila rosničku, co si řekla, že nejlíp je na žaluziích. Akorát netušila, že je stáhneme dolů a bude to na ni pálit. Lituju cestáře, řidiče kombajnů a další.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 7. srpna 2015
  • Popravdě já mám hokej hlavně v těch šlapkách - Irina, Taša, atd. Černocha jsem identifikovala.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 7. srpna 2015
  • @Hildegarda Když jsem dělala v Pze, tak jsme byli schovaní ve sklepě, tam bylo taky dobře. Teda plísní tam taky bylo dobře. :-D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 7. srpna 2015
  • Musela jsem se jít podívat a my máme doma chládek 27,2. Zahradu zalívám jak divá a nejde mi do hlavy, jak to dělá ten plevel na záhonku po cibuli. Ačkoliv ho nezalívám, roste jak šílený a poskytuje úkryt mnoha slimákům.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 7. srpna 2015
  • Asi je fakt hic, když naše mamka dovolila psici vstup až do kuchyně. Normálně nesmí málem na schody k vchodu do domu. Aspoň má ta rodičovská dovolená nějaké výhody, nemusím se pařit v kanclu nebo někde na poli. :twisted:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 7. srpna 2015
  • @Hildegarda Dík, nakonec jsem to taky zjistila. Přiznávám, že jsem občas trochu ztracená.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 7. srpna 2015
  • V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 5. srpna 2015
  • @Jay @Krisa Tak já bych vsadila boty, že to byl Hammerite, tak jsem byla přesvědčena. Ale i tu"Železo braň" si pamatuju. @Hildegarda Vinea už začíná být po útlumu vidět. Ovšem nejlepší je top topic s rumem. :twisted:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 29. července 2015
  • @Everett_Young To, že nikde není zmíněná porodní bába nutně neznamená, že tam nebyla.
  • @Everett_Young Tak té jsem byla zatím ušetřena. Šťastná to žena! :twisted:
    V diskuzi Odkud jste? Komentář od brbr 28. července 2015
  • To asi není ta vánoční s divočákem, že? To je jediná, co znám.
    V diskuzi Odkud jste? Komentář od brbr 28. července 2015
  • @Jay Určitě, ale asi to máš z Příbrami trochu z ruky.
    V diskuzi Odkud jste? Komentář od brbr 28. července 2015
  • @Terezička Nejsi náhodou ze Slavičína? Jen tak, protože mě jeden tamní Tomáš Ch. napadnul a néhoda je blbec :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 25. července 2015
  • No v naší školce se za třicet let nic nezměnilo. Stejně jako já i můj upír musí po "O" ležet a po určitě době můžou ti, co byli hodni, vstát a jít si kreslit nebo "číst".
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 24. července 2015
  • @Everett_Young @Monte Karstark Spaní snad nenáviděly všechny děti, ne? A jak bych to teď brala :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 24. července 2015
  • Nenádno proběhlo v novinách, že soud (myslím už odvolací) zprostil obžaloby rodiče, jejichž dítě vypadlo z okna (naštěstí přežilo). Bylo v postýlce, rodiče vědomi nebezpečí, ji dali doprostřed místnosti, ale ten malý ďáblík se k oknu došoupal i s to…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 24. července 2015
  • @Everett_Young Ty malé vřískající opice v tom autě dost často usnou :-) Jinak já mívám často opačný problém, i když jedu sama, tak volám: "Hele, bagr!" a přibržďuju.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 23. července 2015
  • @Krisa @Dreamer Jasně, v hicu je tam nenechávám ani já. :twisted: @Hildegarda Naprosto souhlasím, tady vězení k ničemu dobrému není (teda předpokládám, že tam to dítě nenechal schválně). Každopádně jsem ráda, že do školky chodíme pěšky.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 23. července 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 23. července 2015
  • @svoa00 Tak ten nám stále visí ve skříni jako dědictví po sestře. A ta si jednou za uherský rok vzpomene, že by si ho i vzala :-) @sfik Dcera byla hrozná.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 22. července 2015
  • Pozor Dr. Quinnovou dávají přes týden po obědě, ale nevím na čem (Nova?). A já jsem měla stejně nejradši Hanka. P.S.: Teď jsem někde viděla aktuální fotku Sullyho s krátkými vlasy, ale jo pořád dobré. :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 22. července 2015
  • V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 21. července 2015

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě