brbr
O uživateli
- Přezdívka
- brbr
- Datum registrace
- Návštěv
- 9,453
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 Myslím, že tak 90 % lidí se tam jde podívat na "tanky" a ne mávat vlajkami. I my jsme byli :-) A zrovna u Tebe jsem čekala, že si je půjdeš omrknout, když je máš téměř pod nosem (tím myslím v jednom městě).
-
My už jsme jim zamávali. Vtipné, že někteří dopadli jak ty české tanky, co jeli zachraňovat Svobodnou Evropu :-D
-
@M1on Hlavně se po očkování nesmí pár dní chlastat :-D
-
Jo, naše Shooting Star v Berlíně, myslím, byla třeba A. Geislerová nebo jeden z bratří Hádků (ten nejmladší).
-
@Blackfish Jen na okraji, proti očkování jsou i chlapi.
-
-
-
-
-
@Everett_Young Já jsem si zrak chránila a přesto s @Nevada i @Krisa stoprocentně souhlasím. Osobně bych to tipla na mužský x ženský pohled na věc.
-
@Montezuma3 Za tu cenu? Nekup to, taková veledůležitá kuchyňská pomůcka.
-
-
@Chmur Já mám taky oblíbenější seriály než GOT, když pominu ty scénaristické pičičmundičky, které jdou mimo předlohu, tak u mě hodnocení snižuje fakt, že vím, co bude dál. Prostě mi chybí moment překvapení.
-
Black Sails: má pocit, že ani tuto sezonu zlato z Urcy nebude.
-
-
@Nevada Já jsem taky začínala až po několika dílech. Pevně doufám, že se nedá dohromady s policajtkou, to by bylo hrozné klišé.
-
Arya začíná vystrkovat růžky? :-)
-
@Nevada Jéé, já jsem myslela, že jsem jediný divák Forever, vzhledem k nízkým číslům sledovanosti :-)
-
Chudinky eko/bio matky, ty musí škytat. Jako největší zvrhlost mi připadá nedávat dětem např. sladké a rodiče si klidně tu čokoládu dají i před dětma (znám takové případy). A přiznávám, že naše obludy sladké jí, ale snažím se nějak minimalizovat mn…
-
@Dreamer Poslední díl Suits 8-O :wall: :wall: Uznávám, že je to relativně dobré řešení, ale nějak si to vůbec neumím představit v praxi.
-
-
Tak ty tipy jsou pěkně hnusné, už to s nima není ono. S tipy končím. (Jinak jsem zatím na 29.)
-
@Zlord_Antiježíš Kniha s atomsférickým jevem tam jde vidět, je na obrázku poblíž toho hnízda. Teda jestli myslíme tu samou knihu.
-
@Montezuma3 U té kultovní parodie jsem dala nejdřív navíc předložku "po" a nezabralo, musela jsem si najít přesný název.
-
-
@Zlord_Antiježíš Dík, tak sklenice vína vyřešena, ale teda na to bych nepřišla (tipovala jsem Dobrý ročník).
-
@Montezuma3 Dík, už mám 13 :-) Ale u pařezu ani vína se nechytám. Vždycky jsem si myslela, že mám relativně přehled přes knihy, ale třeba o té knize se židlema jsem neměla ani tušení.
-
Jak to děláte, to máte z těch pár odkrytých obrázků? Já mám devět a to jen díky zdejší nápovědě se slony.
-
Kruci, vy mě štvete! :-) Ale zase jsem si vzpomněla, že jsem kdsi dávno četla Knihu o cintoríně.
-
@Hildegarda Však říkám, že mi to nejde. Mám tak tři, ale zatím jsem nad tím moc nekoumala.