brbr
O uživateli
- Přezdívka
- brbr
- Datum registrace
- Návštěv
- 9,453
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Po čtyřech letech na mateřské/rodičovské už mám denní cyklus naší pošty zvládnutý, takže se dokážu zavčas přizpůsobit. :-) Doporučené dopisy předává pošťačka komukoliv, kdo vyleze z baráku, případně předá, pokud se potkáme v ulicích. Jestliže se nep…
-
Jasně, že povahou. Myslím, že vzhledově podobných Tyrionovi mezi Lannistery a ostatně ani mezi Targaryeny není moc :-)
-
@JoeGyryPodle googlu to je choker. Jak je to česky netuším.
-
Za sedm minut vymalováno?
-
A neříkala Genna Jaimemu, že Tywinovi je nejpodobnější Tyrion? (Já vím, že už to tady bylo někde asi stokrát a určitě v přesnějším znění, ale chci zase trochu rozvířit vody :twisted: )
-
@Jay No, chvíli jsem si nad tou hustotou lámala hlavu :-) Dík za tip.
-
Ehm, a jak jinak oslovit uklízečku než "paní uklízečko", případně "paní X"? K oslovení paní/slečno; pokud se nepletu, v případě, že má dotyčná VŠ titul, se používá oslovení paní.
-
-
@Jay @pavel Dík za upřesnění. Místo cukru jim tam občas sypnu granko. Žloutků bych se bála, i když od domácích slepic, přeci jen to cpu ještě do malých obludek :-) Jedinou nevýhodou je, že toho vždycky vznikne moc a ještě se mi otevřená šlehačka a t…
-
@Jay Recept na Lipánek? To je šlehačka s tvarohem (tak to znám já) nebo ještě něco jiného?
-
@Jay Já jsem si říkala, jestli se ozve nějaký rýpal :-D
-
@Nevada Aha, to jsou mi teda věci. To bylo taky v Atlasu? Trochu mě začíná GRRM štvát :wall:
-
-
@Gepeto Protože chci, aby nebyl Ned takovým hrozným Mirkem Dušínem :-) A taky nepřeju Jonovi targaryenský původ.
-
-
Nejhorší na tom je, že se to fakt stalo (ale to zřejmě všichni ví). Teda až na tu čokošku. P.S: Nejhorší myslím ve smyslu, že se vrátili zpátky do zákopu, kde velká většina skončila.
-
@Stannis_Baratheon Tak to zas prrr, Jonův původ se musí vyřešit! Koho zajímají nějací draci nebo Pán světla :-D
-
-
@Krisa To ji do sebe zvládne taková malá sova dostat celou? 8-O
-
@Krisa No, u nás je o zásoby postaráno, děti ještě nedostaly Mikuláše (u nás nechává v noci balíček za okem).
-
@Krisa Já jsem to zajedla kofilou :twisted:
-
-
Milý Ježíšku, k vánocům chci sovu!
-
@Chmur S degradací VŠ souhlasím. Otec učí na VŠ, někteří mi známí taky a jak to tak poslouchám, tak mi zůstává rozum stát. @Ugla Palec nahoru!
-
@Jitka Ano, ano, kolujou po našem obor historky, jak se prof. XY divil, že mu na německé konferenci nenapsali na jmenovku všechny tituly :-D
-
@Everett_Young Sorry za hlupáky a flákače, ani jsem ten Tvůj text takhle nechápala, jenom jsem musela letět (děcku žral pes rukavici), tak jsem to takhle nešťastně sfoukla. Prostě mi to Tvoje tvrzení připadá jako klišé. Jo, archeologie je FF.
-
@Everett_Young Mám pravěkou a středověkou archeologii. V šerém dávnověku, kdy jsem FF naštěvovala, jsme měli tzv. volitelné předměty, které jsme si vybírali na jiných oborech. Jediným kriteriem pro nás většinou bývala nenudnost a lehký zisk kreditů.…
-
-
@Montezuma3 Viděls Secret of Kells? Jaké to bylo?
-
Kalendář (ano, najednou se mohlo sníst celých 5! okýnek :-) ), buráky, mandarinky, pomeranč, fíky, perník, čokoládovou figurku, uhlí a šlupky od brambor. @Hildegarda Aktuálně to u nás funguje takhle: "Kdo bude zlobit, dostane od Mikuláše uhlí." "J…