brbr
O uživateli
- Přezdívka
- brbr
- Datum registrace
- Návštěv
- 9,453
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Já zatím u ČS stále zůstávám, ale přiznávám, že je to především z lenosti. Začala jsem tam z rodinné tradice (děda byl ředitelem pobočky) a později bylo fajn těch deset táců za červený diplom :-)
-
Dneska jsem to dočetla, překlad je fajn, jenom je škoda těch nepřeložených jmen (Ashford,...) a Rivers = Potok mi teda rvalo uši. Z povídek mi přišla nejslabší ta třetí, ten konec byl podle mého poněkud nelogický a odfláknutý.
-
-
-
@Everett_Young :applause:
-
@Everett_Young Ono tam umřelo lidí... Já jsem zámeřně neuvedla pohlaví :-D
-
@Everett_Young Bacha, spoiler!
-
@Dreamer Úplně normálně (samozřejmě vím, že nakonec umře). @Nevada Holt, občas se zadaří... :-)
-
@Gepeto O vzniku měst se píšou celé knihy :-) Kdyby Ti stačil český, potažmo středoevropský, středověk, tak zkus J. Klápště: Proměny českých zemí ve středověku. Je nutné si uvědomit, že města byla (a jsou) centra výroby, obchodu, správy,.... A hradb…
-
Já jsem neviděla Titanic (teda nějaké útržky jo), takže nikoho nepřekvapí, že jsem neviděla ani Terminátora :-)
-
@Gepeto Tohle se konkrétně týkalo té představy o důvodu pro vznik měst. Co takhle hospodářské, ekonomické, mocenské důvody pro zakládání měst? Sorry, že tak stručně, ale aktuálně na mě útočí dvě obludy a zvědavá babička (budu ji muset půjčit Dunka a…
-
@Hildegarda Jo, taky jsem si to někde přečetla. Prý aby z toho i čtenáři něco měli :-)
-
-
@Gepeto U Tebe mě někdy napadne: "Oh, my sweet summer child!"
-
@svoa00 Ježišmarjá, nestraš! :spike:
-
-
My máme "zemědělkyni", ale uznávám, že "registrovaný žadatel" je vtipnější.
-
@Velbloud @Krisa Dík. Mi to vrtá hlavou tak, že se snad půjdu poptat :-)
-
Když už jsme tady byli u těch povolání kandidátů, co je logistický asistent? Skladník?
-
Gratuluju všem, bylo to krásné čtení!
-
-
@Hildegarda :-D
-
Ha, ha, právě jsem se dívala, že bych si koupila lístky na leo express. Dvě děti do šesti let, kočárek a dospělý. No vyplivlo mi to lístky: dětičky do vagonu A a já do vagonu C. :wall: Přiznávám, že jsem byla trochu v polkušení ty lístky koupit a p…
-
Jo, dík všem. Problé,m je, že už jsme to tam jednou řešilia doporučení nefungovala. Ale zkusím to znovu, třeba jsou nějaké neové postupy :-)
-
Když už jsme u těch IPadů, jak to, že mi na něm nefungujou icefire stránky? Začnou se načítat a pak se zavře celý internet (používám prohlížeč safari, či co to tam je).
-
@Damocles Sorry, nejsem poslední Mohykán (icq není můj šálek kávy :-)
-
@Riokai No vidíš, a mi zase vadí to "vysoukal - pomalu". To je krása češtiny :-)
-
@Everett_Young Je fakt, že už je tam týden a ticho po pěšině. Docela mám strach. Tak to dopadá, když se nezálohuje :wall: :spike:
-
Jo, ty dva díly Knick, které jsem viděla, byly fakt dobré. Jenom mi potom kleknul počítač a čekám, až se mi vrátí ze špitálu.
-
@Damocles No co, nepřeženeme to s fantazií :-D Ale je fakt, že jsem při hodnocení s tebou až na výjimky souhlasila. Akorát si to vždycky napsal přede mnou, tak už jsem se nerozepisovala (ani bych to tak vystižně neuměla).