brbr
O uživateli
- Přezdívka
- brbr
- Datum registrace
- Návštěv
- 9,453
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
http://promuze.blesk.cz/clanek/pro-muze-sex-a-tabu-divka-dne/263266/klara.html
-
@Dreamer Teď si musím dát od seriálů, co už mají x serií, pauzu. Hrozně to žere čas :-)
-
@Dreamer Už jsem dokoukala všechny serie Mad Menů a dospěla jsem k závěru, že když se v jedné serii chová Don jako debil, tak v další je k politování (a nemyslím debil k politování :-)
-
Jednou jsem viděla kus nějakého ženského fotbalu a tam jedna hráčka dala ttak parádní gól z poloviny. Ale opravdu luxusní. Pravda to je asi vše, co jsem z něho kdy viděla :-)
-
@Hildegarda @JoeGyry Bratrovražedný souboj Rust x Marty? Taky to vidím na vítězství True detective :-)
-
@Hildegarda Proč zrovna Ollena? Vždyť letos tam byla mnohem míň než loni.
-
-
@Gepeto To je u vás tak velké vedro? :-)
-
@Dreamer Já jsem začala pomalu šestou, ale počkám s komentáři, až mě dohoníš. Neznám totiž nikoho jiného, kdo by to sledoval. :-)
-
-
-
-
Vařili v seriálu někoho v oleji, nebo si to pletu s Marcem Polem?
-
8-O :applause:
-
-
Můžou draci zmrznout/umrznout?
-
Ne, ne, nejste OT, to s tím beztrestným střílením Skotů mě zajímá (kdyby bylo někdy potřeba) :-)
-
@Crocuta Tak čtu Vraždu na mole (koupila jsem si tu knížku, kde jsou společně tři případy) a zatím nevím. Vadí ten styl psaní - krátké, až úsečné věty. A trochu se bojím, že se mi podařilo odhalit případ (jsem na sto a něco straně), ale pevně doufám…
-
@Antonix A? Bez dalších argumentů to asi bude velice krátká diskuze.
-
-
@EmJé Pozor, já jsem to nemyslela zle. Mi by možná ani nevadilo, kdyby Rhaegar žil. Jen toho oživování by už bylo přespříliš.
-
@EmJé Ale ta teorie s Rhaegarem je fajn nápad. Ještě septa Lemora by mohla být Lyanna a mladý Griff jejich syn. :-)
-
@Jay Aaa, vidíš, já tady machruju a na to prkno - plkno jsem úplně zapomněla. Ale na těch kachlích je fakt poprava prknem, to už bude ta záměna slov.
-
Mi stačí už jen představa popravy Záviše stětím přiostřeným prknem a někteří si to následně nechávali zvěčnit na kachle, které jim zdobily v "obýváku" kamna.
-
Každopádně to asi zkoušet nebudu.
-
@svoa00 A že jich bylo :-) Není zač.
-
@Everett_Young Obávám se, že z Roberta by nebyl dobrý král ani s Lyannou po boku. Nebyl kdovíjaký lumen, prostě dobrý kamarád, válečník, ale ne král.
-
@Johnny Přiznávám, že jsem se podívala jen na českou wiki. A nepředpokládám, že po rozčtvrcení žil dlouho. :twisted: Jen to nemůžu pochopit z biologického hlediska, že něco takového lze přežít.
-
@pavel Souhlasím s @Everett_Young Tywin by Tyriona popravit nenechal, převe jen byl jeho syn a myslím, že i Tywin si uvědomoval, že Tyrion je to nejchytřejší a nejschopnější z jeho dětí.
-
@Johnny Oni ho nejenom rozčtvrtili, ale dělali mu i jiné škaredé věci, za které by se Ramsay nemusel stydět. Spíš mne udivuje, že to všechno, i to rozčtvrcování, přežil.