sveva
O uživateli
- Přezdívka
- sveva
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,565
- Poslední aktivita
- Role
- Moderátor
Komentáře
-
-
@duny Možná by to chtělo číst alespoň pár posledních příspěvků v topiku... no offence. :-D
-
@Montezuma3 Já si nejsem jistá, jestli to neznamená, "spolery z Tance povoleny"... Ale když nad tím přemýšlím, je to asi blbost. :-k Na druhou stranu, chodí sem lidi, co si třeba jen chtějí přečíst o teoriích a spekulace o vydání, tak je lepší to z…
-
-
Já taky vlastním (druhou edici), ale sama se sebou nehraju :-)
-
Jak moc pokročilý? :-) Já jsem věčný začátečník, ale zahrála bych si někdy ráda.
-
-
-
Ten první obrázek se docela povedl (hlavně ty romantické pohledy Roberta a Neda), u toho druhého budu předstírat, že je to nějaký Lysan (=z Lysu) a zřejmě Lysa Tully, která se navíc tváří, jako by se na tom obrázku ocitla nějakým nedopatřením. =D
-
-
Další video z natáčení: režiséři 4. řady (+pár nových záběrů)
-
@CervenKa Jo, v jednom videu říkali, že modrou dothrakové považují za vzácnou barvu (nebo něco v tom smyslu). A že jí to ladí k vlasům. :-)
-
-
Se s těma videama nějak roztrh pytel...
-
-
@Montezuma3 Něco mi říká, že The Dornishman's Wife to asi nebude. Tak třeba The Last of the Giants..? Doufám, že v islandštině! :D
-
Tj, a Emilia Clarke je pořád na facepalm. Naštěstí mi to vynahradí NCW. :-)
-
Duhová rodinka. :D K sežrání...
-
@Alef_peAlef :roll: :-k :hand: :-$ 8-)
-
-
-
Bastards of Westeros (pár nových záběrů... Oberyn a Ellaria jsou meh, ale Roose x Ramsay bude zábava :D)
-
V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od sveva 17. března 2014
-
@Nevada Že by taky udělali speciální muzikálovou epizodu? =D
-
Další minivideo z natáčení (lokace v Sev. Irsku)
-
@Jay To nevím, oficiálně to asi nejde. Ad. zabírání míst - loni jsem si všimla, že jich zbylo docela dost volných (alespoň na balkoně :-)) už na začátku akce. Já totiž nevěřím tomu, že všichni, co se zaregistrují, pak taky přijdou. Jasně, správně by…
-
@Jay Loni tam myslím probíhala registrace jen před začátkem - každý dostal pásek na ruku, s kterým se mohl pohybovat, jak chtěl, tzn. i jít ven. Teoreticky by ses tam mohl v 18:00 přijít zaregistrovat, dostat pásek a pak se tam vrátit až v jednu rán…
-
@Peterko Imho v tom rozhovoru není nic nového, ale jen jsem to prolítla. Nejvtipnější ovšem je, že si Martin pořád myslí, že má před seriálem pár let náskok... počítá totiž s tím, že Hostina/Tanec zaberou tak 3 řady. LOL
-
Ano, bude to zhruba o tom, co dělal princ Daemon (manžel Rhaenyry) před dějem Princezny a královny... :-D
-
@Nevada Já zase četla (ale těžko říct, už jsem toho četla tolik, že mi to dost splývá :D), že ta "encyklopedie" bude hodně zaměřená na posledních 300 let = vládu Targaryenů + asi nějaký výběr toho nejlepšího z věků minulých. Taky je potvrzený komple…