sveva
O uživateli
- Přezdívka
- sveva
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,565
- Poslední aktivita
- Role
- Moderátor
Komentáře
-
-
-
-
-
@MissUtahraptor Děkuju moc! :)
-
@MissUtahraptor !!! Kdybys to náhodou nedávala na titulky.com, nechceš mi je taky poslat? :oops: Hledala jsem je k tomu snad všude a máš pravdu, nikde nic! A tu shakespearovskou angličtinu fakt moc nedávám... Byla bych ti neskonale vděčná! :)
-
Tentokrát už bych fakt ráda přišla. :) V sobotu je na Okoři středověký den, takže bych byla spíš pro neděli, kdykoliv odpoledne...
-
-
@heavy_head Well struck, ser! :applause:
-
-
Jó jó, být fanouškem Písně není žádný med. Už si začínám zvykat...V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od sveva 10. května 2013
-
:D
-
@Tom Počítej s tím, že tě děti budou mít hodně rádi, zvlášť v pubertě... :twisted:
-
Mně se moc líbí jméno Lyanna, ale do českého prostředí se nehodí. Ale měli jsme jednu profesorku z JAR, která se jmenovala Lianne... takže to asi nebude tak neobvyklé jméno. Já zas někde četla, že se teď v Americe rodí hodně Daenerys. :D
-
-
@Riv Jo. Odpověď znám. :D
-
Achjo. :roll: To se tu vážně nedá kritizovat ani obhajovat seriál, aniž by dotyčnej nebyl pod palbou ironickejch, jízlivejch nebo urážejících poznámek..?
-
V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od sveva 9. května 2013
-
@Riv Cože? Mě nikdo nemá rád, to neni možný... A ten vtip jsem pochopila, akorát neodpověděl na mojí otázku. :D @Nevada Dík, to mi asi stačí. =D
-
No ale pořád mě zajímá, jestli si o mně myslíte, že jsem debil, když se mi líbí debilní scény. Já doufám, že ne, ale občas si to tak někdo může vyložit... a nabýt dojmu, že jsou tu arogantní lidi.
-
Snažím se pochopit, co měla ta slečna na mysli tou "arogancí"... :D Tak já přidám svůj názor: kritiky seriálu si tady čtu poměrně ráda, nutí mě to víc zapřemýšlet nad tím, jak některé věci fungují v knížce a jak v seriálu, někdy to jsou věci, kterýc…
-
-
-
-
-
@Everett_Young Prostě chtěli, aby na rozdíl od knížek byl Malíček průhlednější. Ale ta scéna tam nebyla úplně k ničemu, o tom se tu bavíme. A neodpověděl jsi mi na ostatní otázky. :D
-
-
-
Mně to nedá... @flanker.27 OK, Tyrion souloží potom, co něco udělá, případně při tom o něčem důležitém přemýšlí (expozice). V seriálu souloží Theon s Ros a pak se probírá jeho původ (expozice). Loras souloží s chlapcem a prozradí mu plány Tyrellů…
-
Nic proti, ale někdy tady taky mám pocit, že GRRM napsal Písmo svaté. :D