sveva
O uživateli
- Přezdívka
- sveva
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,565
- Poslední aktivita
- Role
- Moderátor
Komentáře
-
Vzhledem k tomu "bohužel" bych řekla, že faleš (nominativ) kryla čest (akuzativ). Stejně mi to ale moc nepomůže, lámu si hlavu nad tím "vždy"... Jestli to znamená všeobecnou platnost, nebo že se to té postavě stalo víckrát... :-) Edit: Hmm :-k T…
-
-
Jo, dneska si asi počkám na P.S. První řádek mi sedí na 3 lidi, ale ten druhý ani na jednoho... nebo jsem ho nepochopila. :(
-
-
-
Super, tak od teď mě titulujte whore Irri Yoren :D
-
-
:dance:
-
@Anvil Tys nám teda zavařil! :D Dneska jsem kvůli tobě musela vytáhnout i knížku... a modlím se, aby byla moje odpověď akceptovatelná. :)
-
Sansa se mi v tomhle dílu moc líbila! :) Ale Tyrion/Šae ne... (I když ta hláška "Is there any idiot in any village who trusts Littlefinger?" byla super =D ... taky jste si vzpomněli na Neda? :D)
-
Představení nových postav:
-
-
-
Imho nic nového pod sluncem, asi se nedalo realisticky očekávat, že by ten seriál pozastavili a čekali na George. Už takhle budou mít problém s "dětskými" herci. A GoT je teď pro HBO mašina na peníze... :) Podle mě není vůbec jisté, že se seriál dos…
-
Berme to z tý pozitivní stránky, budem to mít za sebou hned takhle v úvodu třetí řady. :D Myslim, že žádnou jinou už nepsala... Ale já se těším. Na Jaimeho a Brienne, Brana a Reedy (konečně!), na lady Olennu... :)
-
-
-
-
@Michelle =D Ale bacha, ono to s ní bolí!
-
-
Počkat, to neni myšleno vážně, že ne? :D
-
@Anvil Studium je fajn (pokud nejsi na medině). :) Ošklivý je to jen, když přituhuje (před koncem studia)... Ještě když k tomu člověk odkládá věci na poslední chvíli. :roll:
-
@Anvil Díky. :) Utěšuju se tím, že ty státnice za dva měsíce budou horší. A následné psaní diplomky ještě horší... :D
-
@Anvil Taky jsem napnutá! Ale vem si, že je sobota večer, a laurdes je mladá. :D Né každej tráví večery psaním seminárek. :wall:
-
-
Dneska mi pomohla Wiki. :) Neseděl mi ten první verš, ale pak jsem na netu právě zjistila, že je akurátní... Ale jak říkám, zákeřnej detail. :D
-
@Anvil Skvělých scén je ve Stardustu nespočet. :D Budu se na to muset zase podívat...
-
-
Pár nových scén ze 3. řady
-
@laurdes Já už si je (radši) přesně nepamatuju. Vím, že v jedné figurovaly stříbrné vlasy (?!) ... =D Ale fakt se rýmovaly, to si pamatuju. Třeba se ještě nějaká objeví... :)