sveva
O uživateli
- Přezdívka
- sveva
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,565
- Poslední aktivita
- Role
- Moderátor
Komentáře
-
93. bodování Doran Martell +2 (62) Podrick Payne 0 (56) Rodrik Cassel -1 (43)
-
Tyriona IX už tam někdo taky zpracoval, takže ti zbydou krásné čtyři kapitoly. :-)
-
@Nevada Já mám teď rozečteného Tyriona VII (což je nějakých 30 stránek, uf!), takže toho pak ještě udělám. Ale zbytek ti s radostí přenechám. :)
-
76. hlasování Samwell Tarly +2 (76) Lyanna Stark 0 (15) Brienne z Tarthu -1 (21)
-
49. bodování Samwell Tarly +2 (52) Lyanna Stark 0 (12) Brienne z Tarthu -1 (21)
-
12. hlasování Jon Sníh +2 (43) Samwell Tarly +1 (25) Lyanna Stark 0 (15) Brienne z Tarthu -1 (21)
-
48. bodování Sandor Clegane 0 (63) Khal Drogo -1 (10) Aegon 'Mladý Griff' Targaryen +2 (17)
-
Aneb nic nenavodí vánoční atmosféru tak jako GoT. :-P
-
25. bodování Sandor Clegane 0 (43) Davos Seaworth +2 (60) Khal Drogo -1 (11) Aegon 'Mladý Griff' Targaryen +1 (16)
-
@Lord sorry :D
-
-
-
Jon mi na tom obrázku nějak připomíná Vala Kilmera. :D Nakreslené je to moc pěkně, ale radši zůstanu u svojí představy. :)
-
28. Bodování Arya Stark +2 (54) Theon Greyjoy +1 (48) Arianne Martell -1 (16) Loras 0 (18)
-
6. hlasování Arya Stark +2 (29) Theon Greyjoy +1 (26) Arianne Martell -1 (16) Loras Tyrell 0 (21)
-
109. hlasování Velký Jon Umber +2 (66) Oša 0 (68) Petyr Baelish -1 (73)
-
Neříká se mi to lehce, ale dost se mi líbí ta boltonská... :D A pak ta dondarrionská.
-
90. bodování Velký Jon Umber +1 (56) Mance Nájezdník +2 (76) Oša 0 (61) Petyr Baelish -1 (67)
-
38. bodování Velký Jon Umber +1 (35) Mance Nájezdník +2 (44) Oša 0 (35) Petyr Baelish -1 (42)
-
18. hlasování Velký Jon Umber +1 (32) Mance Nájezdník +2 (33) Oša 0 (24) Petyr Baelish -1 (27)
-
“Ser Willem is a good man and true,” said Ser Oswell. “But not of the Kingsguard,” Ser Gerold pointed out. :) Nezmiňoval někdo v Písni, že s králem by měl vždycky být minimálně jeden rytíř KG? Nevím, jestli si to pamatuju dobře...
-
-
3. hlasování Velký Jon Umber +1 (22) Mance Nájezdník +2 (22) Oša 0 (19) Petyr Baelish -1 (23) Je mi líto námořníků i celé mužské populace v KP, ale v téhle skupině u mě Baelish nemá šanci. :twisted:
-
@Nevada :-) Přemýšlením nad celou tou rovnicí R+L=J jsem strávila až moc času, a jsem si skoro jistá, že GRRM v následujících knihách nevysvětlí všechno, co bych chtěla vědět. Ale kdybych měla stručně shrnout, proč si myslím, že se vzali: *ta znám…
-
-
Hmm, začínám se konečně těšit. Už aby byl čtvrtek!
-
-
62. bodování Sansa Stark +1 (78) Beric Dondarrion 0 (42) Rhaegar Targaryen +2 (21) Asha Greyjoy -1 (63)
-
42. hlasování Sansa Stark +1 (60) Beric Dondarrion 0 (31) Rhaegar Targaryen +2 (24) Asha Greyjoy -1 (49)
-
Nápad moc dobrý, Daenerys a Cersei Lannister pobavily. Dokud hlavní postava mluvila o pentoštině a valyristice, tak jsem se s ní dokázala ztotožnit. :) “Pentoštinu? To chce někdo studovat?” - kolikrát už jsem tohle slyšela! :D (v mírné obměně) Ale …