sveva
O uživateli
- Přezdívka
- sveva
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,565
- Poslední aktivita
- Role
- Moderátor
Komentáře
-
@baltim To je odkaz na předcházející článek - fanouškovské tipy na casting. Jo, Dorne to bude téměř stoprocentně, ale je dost možné, že tam natočí i něco z Essosu, třeba ta města kolem Rhoyne (pokud v seriálu bude boattrip).
-
-
-
Když už se tu o tom mluví... nedávno jsem četla článek právě o herci, který hrál Illyna Paynea - navzdory odhadům lékařů stále žije a dokonce ta nemoc prý není tak agresivní, jak si mysleli, takže půjde na operaci. Ale v nejbližší době se do GoT ste…
-
@Montezuma3 Je to asi, jak psal Alek. Před natáčením druhé série se nepohodli, tak museli narychlo vzít někoho po ruce (druhý Hora hrál i Jiného) a teď se radši porozhlídli po někom jiném. Mně ta změna ani nevadí, jen je škoda, že třetí Hora vypadá …
-
@Nevada Tyrion nemá ani šedý mor (zatím), což mi přijde podivnější. ;-)V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od sveva 21. května 2014
-
A neměl Daeron (Eggův bratr) taky nějaké breberky, které chytil od děvky? Syfilis, pokud se nepletu. Ale s tou magií to docela dává smysl, obě tyhle záležitosti se udály až po vymření draků. Každopádně psychické neduhy se jim úplně nevyhýbají. :-DV diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od sveva 21. května 2014
-
Já myslela, že ta targaryenská odolnost vůči nemocem je spíš mýtus. Pár jich přece zemřelo během Velké jarní epidemie... Ale jinak s tebou souhlasím. :-)V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od sveva 21. května 2014
-
Tak nikde tam není psáno, že všech tři sta bylo stejné velikosti jako dospělý Balerion. Ale stejně to bude v tom textu trochu zveličené... Btw. věděli jste, že na Zemi žije 200 tisíc až 2 miliony vorvaňů (odhad, wiki)? =D To taky vůbec nechápu, jak…V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od sveva 21. května 2014
-
-
Opět mi to nedá... Jestli Varys pracuje (a pracoval) pro Targaryeny, tak neodvádí úplně nejlepší práci. Vždyť přece slídil už za Aeryse a v něm zhusta živil tu jeho paranoiu, dokonce bych se nebála tvrdit, že mu tak trochu pomohl dostat se do módu "…
-
@Everett_Young Ne, Tance draků, toho jakoby-spisu o občanské válce mezi dvěma targaryenskými větvemi.V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od sveva 20. května 2014
-
V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od sveva 20. května 2014
-
-
-
-
-
-
-
-
@Slenjoy Sansa, Arya...? Jsi si jistý, že jsi viděl správný díl? =D
-
No je fakt, že byste se s tím mohli přesunout do kecáliště :arrow:, tohle je diskuze primárně k šestému dílu.
-
@Thorar To podsvícení se dá ztlumit nebo úplně vypnout. Ale píchat sluchátka do řidiče už mi přijde poněkud brutální... =D
-
@pavel Haha, hennu používám i já. Doufám, že z něj neudělají zrzka... :-D Henna většinou chytá dočervena, ať si člověk na vlasy napatlá jakýkoliv odstín.
-
-
-
@pavel Mám rok Kindle Paperwhite a celkem spokojenost. Ze začátku mě trochu zlobilo vybíjení baterky (občas nešel vypnout a baterka se vybíjela hrozně rychle), ale po zakoupení magnetického obalu se to nějak samo vyřešilo. :-) Mám ho z eBay, tak se …
-
-
Na to, proč je tak málo Starků, se GRRM už ptalo dost lidí... Vysvětloval to myslím tím, že na Severu jsou drsné podmínky, různé větve rodu mezi sebou vedly spory a bojovaly proti sobě, odolávali útokům divokých, a v neposlední řadě se dávali k Nočn…V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od sveva 13. května 2014
-
@CervenKa Jo, jsou tam překlepy, je to asi nějaká pracovní verze... Navíc tam ti potomci nejsou (někdy) chronologicky, takže ten William (Rickardův děd) byl pravděpodobně prvorozený, kdežto Rodrik (otec Rickardovy manželky) byl o dost mladší... Hm, …V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od sveva 13. května 2014