Michelle
O uživateli
- Přezdívka
- Michelle
- Datum registrace
- Návštěv
- 12,855
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Tipnu si :-) Není to Klub rváčů?
-
Už je to posunuté ;-) To je rychlovka :-) @Baron To stihneš napsat i druhou ;-)
-
Já možná něco mám, ale není to teda žádná pecka :-D
-
@Maljian To by bylo super! :-) Určitě to zkus ;-)
-
Mně se osvědčila sklenice vychlazeného mléka.
-
Vidím, že to jde docela proti pohlaví :-) Vyšel mi Jon a Jaime.
-
@Everett_Young Aha. Tak snad se k němu dostanete.. Když ne, tak věz, že stojí za to si jeho jméno zapamatovat ;-) A někteří ho berou jako Američana :-)
-
@Everett_Young Ale o Nabokovovi jste si ve škole říkali, ne?
-
Ale kostýmy mají fakt pěkné :-)
-
Prej je to kvůli roli... Ale to nic nemění na tom, že mi to přijde jako strašně hnusný účes :-D
-
-
-
Třeba měl sexy mozek :-D
-
Lepší jedna než žádná :-)
-
Já mám nějaké věci rozepsané :-) Což samozřejmě neznamená, že je i dokončím, ale jednu snad jo.
-
@Everett_Young Mně jsi právě přišel poslední dobou úplně v pohodě a viděla jsem tam jisté náznaky dospělosti :-) Ale teď ti asi něco přelétlo přes nos... Jak říkám, je to tvoje věc, jen mi přijde, že je to škoda.
-
@Everett_Young Ne, já bych si domů pozvala Tomenna :-) No nic, je to tvoje věc, prezentuješ tu sám sebe a já ti do toho kecat nebudu :-)
-
Nejšílenější mi taky přijde Aerys, následovaný Ramsayem a Horou. Z žen se mi jeví šílená (nebo na to má alespoň slušný náběh) Cersei, následovaná Lysou. Ale domů bych si z Písně, až na pár vzácných výjimek, nepozvala nikoho :-D @Everett_Young Kolik…
-
@Everett_Young No mně tedy ne :-) Vidím tam pár extrémních případů, ale opravdu se mi to nejeví jako pravidlo.
-
Dočteno :-) Dozvěděla jsem se ze všech tří dílů spoustu nových informací a ty dosavadní jsem si díky těm článkům pěkně v hlavě uspořádala, takže velké díky za ně. Výborná práce :applause: Taky mi nepřipadá šílenost jako jedna z primárních vlastnos…
-
Kam až může zajít láska k literatuře: :-D (Možná je to trošku pitomé, ale mě to stejně strašně pobavilo :-) )
-
To muselo dát práce 8-O Předem se skláním s obdivem a děkuji za tu hromadu zajímavého čtení :applause: Už se těším, až se do toho pustím :-)V diskuzi Dračí dynastie - Urození bastardi Aegona IV. - Ice & Fire Komentář od Michelle 8. ledna 2014
-
@Jay Nějaký hezký vtip nebo krátkou básničku snad zvládneš ;-)
-
To mě jen tak napadlo, v plánu to (prozatím) nemám :D
-
Mě zas napadlo, že do toho tématu by vlastně zapadlo i to, kdyby se někdo pokusil "dopsat" příběh jiného autora :-)
-
Myslím, že témata se vcelku povedla :-D Snad se na to dá něco vymyslet :-)
-
@Peterko Kdybys na tom byl lépe s ruštinou, tak existuje ruský překlad :-) Jinak, já bych třeba kousek z AJ přeložila, akorát si nejsem jista kvalitou svého překladu :-D
-
@Depresor Témata už jsou vymyšlena :-) A báseň můžeš napsat na jakékoliv z témat, která budou, takže se určitě zapoj ;-)
-
@Krisa Je až moc vyhlazená :-) Dokonalost je nudná. Pěkná je, o tom žádná, ale Emča je Emča :-)