Michelle
O uživateli
- Přezdívka
- Michelle
- Datum registrace
- Návštěv
- 12,855
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Jen k té Skandinávii - tam se naopak v poslední době velmi prosazuje pravice a poslední volby skoro ve všech zemích i vyhrála.
-
Hned mu to sluší víc, když se ostříhá a decentně oholí :-D
-
Chudák ta mourovatá číča - proti všem :-D
-
@Hildegarda Vítězství ve zdejší soutěži je přece dostatečně prestižní záležitost :-D
-
@Everett_Young Však na nás si to může ozkoušet a pak to poslat dál :-D
-
@Hildegarda Tví čtenáři tě postrádali už minule... To nám přece nemůžeš udělat :-)
-
Taky mě takové články moc baví :-) Skvělá práce :applause:
-
Super video :-) Na konci mi naskočila i husí kůže :-D
-
To je nadšení :-D Krásný psík.
-
@Alef_peAlef To je ochrapa (dřímala, spáč) :-)
-
-
Prorokuju, že brzo dostane na budku za to jeho neskutečně afektované chování... Takže já se o něj docela bojím :-D
-
Nj, shnilá zelenina už netáhne, velkou burčákovou aféru už vyřešil, tak teď jsou na řadě další nevyjasněné záhady světa :-D Jsem zvědavá, s čím přijde příště... Tajně doufám, že ho přeřadí někam do kanclu, ale to se asi nestane :-)
-
Mně moc chutná tohle: http://www.apetitonline.cz/recepty/2615-plnene-kureci-rizky-po-kyjevsku.html (to máslo nemusí být ztuhlé, jde to tam nacpat i tak)
-
Doufám, že to Val nebude...
-
To by mohlo vypadat velice zajímavě :-D
-
@Dreamer Můžeš napsat od každého něco :-D
-
Díky za zveřejnění :applause: Témata vypadají velice dobře :-)
-
Lyanna vypadá trochu jak zmlácená... :-)
-
Nechci prudit, ale nemohla by se prozatím vyhlásit alespoň ta nová témata? :-) Na domyšlení pravidel je času dost, ale ta témata by už bodla ;-)
-
To je dobré :-D
-
@Seans Ta písnička právě skvěle doplňuje tu kýčovitost a "klišovitost" :-D
-
@MissUtahraptor A ta hudba... :-D
-
Blbost, ale úsměvná :-) A hlavně něco pro fanoušky páru Sansa+Tyrion :-)
-
@Dreamer Ten muzikál byl boží :-D (I když tam hrála nejotravnější postava ze všech generací - Sketch :wall: ) No, každá generace je trochu jiná... Druhá je asi víc radikálnější, ale je tam řada super postav a jeden z nejlepších párů, třetí je zase t…
-
@Dreamer Ale každá generace měla nakonec něco do sebe ;-)
-
@Everett_Young Proti tomu nápadu v té závorce nic nemám. (Vypadá to, jako by se ti na účet vloupal Rolandzee, to byl doposud smajlíkový rekordman :-D )
-
Když se ty body napíšou přímo pod povídku, tak to pořád trochu ztrácí na tom napětí :-) Komentáře jsou lepší asi veřejné, ale bodové hodnocení podle mě anonymní - nikdo si nemůže předem spočítat kdo vyhraje => je to napínavější, tudíž i zajímavě…
-
Co si přestavit pod tím veřejným bodováním? A podepsanýma komentářema myslíš ty přímo pod povídkama? To tajné mi přišlo v pohodě, i ty anonymní komentáře.
-
Mně přijde soutěžní forma lepší, zábavnější a napínavější :-)