Michelle
O uživateli
- Přezdívka
- Michelle
- Datum registrace
- Návštěv
- 12,855
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Mně se naopak líbilo, že se v jeho kapitole ukázalo, že je taky jen člověk a že existovala žena, pro kterou měl slabost... :-) Hned jsem ho měla raději.V diskuzi Kritika Písně jako takové (Obsahuje nezakryté spoilery) Komentář od Michelle 9. června 2013
-
Připomíná mi to LaChapella, akorát ten je barevnější :-)
-
To je mazel :-)
-
Jj, v moři se skrývají strašné věci :-) Čelisti se mi hluboce zapsaly do paměti :-D
-
Nádherní, všichni :-)
-
Nejlepší verze je stejně ta z titulků devátého dílu :-) Má to tu správnou atmosféru...
-
Super článek :-) Ale na příští podání této písně v seriálu se vůbec netěším :-(
-
Témata vypadají opět velmi dobře, už se těším až si počtu ;-)
-
To je Mel? 8-O Vypadá hodně dobře :-) A Maisie to tady taky sluší.
-
@Lady_Seans To je jako kdybys napsala "Okamžitě si to pusťte" :-D Duffy je skvělá, krásná písnička :-)
-
Někteří čtenáři mají zvláštní choutky... 8-OV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Michelle 17. května 2013
-
@Montezuma3 Jj, tu jsem taky tento týden vzkřísila :-D Návykové holky :-)
-
Potvory, už pár dní je jedu ve smyčce :evil: :-D
-
Mně se líbí ty červené boty :-D Ty bych hned brala.
-
Dnes jsem se zaposlouchala do soundtracku Velkého Gatsbyho a je to hodně dobré... Nejvíc se mi líbí samozřejmě Florence: Ale tyhle jsou taky super: A spousta dalších. Snad bude film stejně kvalitní jako jeho hudba :-)
-
Ten klip ještě ujde, ale co ten zpěv? 8-O EDIT: Dobrá, ten konec je hodně divný :-D
-
V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Michelle 15. května 2013
-
@Černá_Alison Mně to připadá jako dobrý nápad :-)
-
Vždyť už je skoro dvouměsíční přestávka... A než se zas něco napíše...
-
Já bych si také moc ráda zase něco přečetla :-)
-
Nádherní :-)
-
Pche, Pospíšil to zvládá úplně s přehledem :-P Děláš tu online? :-D
-
@M1on =D
-
-
-
@paulcz Dobré :-D
-
-
Persepolis je výborný komiks :-) A hodně se mi líbil i Maus.
-
@Černá_Alison Hezké :-D
-