JAIME
O uživateli
- Přezdívka
- JAIME
- Datum registrace
- Návštěv
- 2
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Nojo, ale Bean se na ty střdověké (a raně novověké) drsňáky hodí jako málokdo. Vezměte si, jak skvěle zahrál Aska v Jindřichovi VIII. A srovnejte to s tím chudákem v Tudorovcích.
-
Jako jestli chcete vidět Eddarda naživo už teď, kupte si úžasně atmosférickej film Černá smrt. Je to jak dokonalá kapitola z Martina. Vyšel nedávno za babku na dvd a je to docela bomba. Sean Bean tam exceluje jako hodně drsnej a zásadovej křižák. Fa…
-
já si teda nestěžuju, já ne..
-
Jedině Monica Bellucci :)
-
A tak aspoň že je to gotickej oblouk..:) nic jinýho se k Zimohradu ani nehodí ..
-
Jojo, něco jako Hra o trůny ;)
-
Mě prostě východ nechává chladným. Je to tam sice ve stylu Conana, ale prostě sever a Západozemí vůbec nemá co do poutavosti a atmosféry konkurenci. Snad kromě Dorne, to mi připadá až moc podobné zase tomu východu. Mongolové, Avaři, Tataři, Hunové..…
-
mě to vyhovuje určitě víc takhle, jak to je.. čte se přece od shora dolů
-
Vypadá to hodně dobře. I starej Mormont je super..
-
je tu někde galerie?
-
á, editace už jde, tak to je fajn jak šišky v lese
-
ještě mě napadá editace příspěvků, přehled všech registrovaných a nějakej chat :)
-
Proti prvním třem dílům mi to taky připadá lepší, proti čtvrtému ale slabší, to jo.
-
Takže letos se žení GRR Martin, Honza Nedvěd.. to bude šťastnej rok!
-
pls smažte mi to někdo.. mě to nejde, ani pavlínce to nejde..
-
sorry, nějak to tu zaspamovávám, nevím, jak smazat koment a množí se mi to tu jak houby po dešti.. k ránu s igelitem a holkou, co nemá kam jít..
-
zaskakuje za mě Honza, neb se mi někam poděl můj řemdih s vrtulníkovým pohonem.. tak to je tak nějak všechno - jo a super stránky, jak kdyby patřily naší rodině!
-
ztratil se mi můj avatar.. :( musí zaskočit honza nedvěd...
-
haló, tady nejhodnější postava ságy.. můžu něco říct? jsem ve vyasílání?
-
Já vím, že jsem nečet všechno, ale od četby prvních dílů Martina uplynulo snad osm devět let a od té doby mě prostě jediná fantasy nechytla. Jo, sem tam jsem si řek: bylo to slušný. Dnes už je úspěch, že to vůbec dočtu. Tak se chtě nechtě věnuju jin…
-
A stojí ze to ten Rothfuss číst? Je teď někdo novej ve fantasy fakt dobrej. Vůbec se mi už do toho po Martinovi nechce (byť jsem to mnohokrát zkusil), tak čtu úplně jiný věci. Ale třeba Murakami v sobě má dost fantastickejch motivů.
-
No hlavně aby tam nehrál Vašut s Křížem. :)
-
Maso a krev, to je kasika ;)
-
No tak to si dovolím nesouhlasit. Sapkowski se podle mého názoru nevyrovná Martinovi v ničem. Nepřijde mi nijak zvlášť jazykově nadaný, a co se struktury týká, jeho knihy mi připadají jako nahodilý sled výkřiků, v lepším případě epizod. Sem tam zají…
-
Mě teda jako překladatelka nějak zvlášť neoslnila zatím. Zvlášť první díl je dost děsnej.
-
není důležité zvítězit, ale zúčastnit se :)
-
slabota.. nechápu, proč na všech dvanácti měsících není Jaime
-
tak bychom překladatelce ve chvíli, až vyjde pátý díl, mohli začít posílat prosebné maily, ať si vzpomene na slávu jedničky až trojky :) aby ji náhodou zase nenapadlo tvořit děsivá jména obsahující úžasné spřežky -sžský, -rdcký, -čkářský a podobně :)
-
no to je v háji
-
martin si dělal prdel samozřejmě..