JAIME
O uživateli
- Přezdívka
- JAIME
- Datum registrace
- Návštěv
- 2
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
bude nekdy ted dalsi sraz?
-
Nenasere, procez jsem Jaime :)) mozna bude vnitrne pozurivat..
-
-
-
jasneze jen pro prazsky... to je takovy nase kralovo pristaviste, zejo? :)) no zejtra rano letim do londyna, tak to tam omrknu a neco koupim, pak az zas na jare, tak by asi stalo za to neco objednat hromadne treba po vanocich.. k nim si asi nadelim …
-
-
Tyriona by měl hrát jedině Krytinář.
-
-
diky
-
Kde se prosimte nejlepe objednavaji ty kalendare? Abych si taky jeden nadelil..
-
-
Nojo, ale treba je nechci nakupovat tak moc.. Prijde mi to zbytecny kupovat displeje, kdyz to tady skoro nikdo nehraje..
-
Jo, od Eriksona jsem dvě či tři knihy četl, ale ani jednu jsem přiznám nedočet. Většině lidí se to líbí, mě to prostě nebavilo. Hlavně charaktery mi přišly hodně plochý - ve srovnání s Martinem právě třeba.
-
Jo Ledovej drak ma hodne dobrou grafickou upravu... Nevim, zda je to vekem, nebo nedostatkem casu, ale me fantasy bavi cim dal mene a ctu uplne neco jineho. Paradoxne me ale Pisen bavi naopak cim dal vic, ted prave docitam sagu poctvrte a paralelne …
-
-
Ted jsem koukal ve Vidni, ze toho moc nemeli, trebaze tam je nekolik velkych obchodu, ale v patek se mrknu v Londyne, tam by toho meli mit vic.
-
-
a odkud to objednavas ty? z toho prvniho, ci z tohoto posledniho odkazu?
-
jasne, vzhledem k tomu, budu chtit urcite starky a lannistery, bylo by ok tohle: A Game of Thrones CCG: Ice and Fire Starter ? jinak objednam nejdriv asi Iron Throne Starter, pokud ho tam nekde najdu, coz se mi nedari zatim..
-
-
-
-
Ve stredu si dem s kamosem koupit do Outpostu vse, co se da.. Takze priste prijdou jeste dva postarsi zacatecnici :)
-
Neplette si to s tim desivym americkym filmem, to je o necem jinem..
-
Kdyz se podivat na obsazeni Tudorovcu - totozna produkce - tak tam tedy prilis levni herci nehrali :) Ac mozna nebyli tak znami, presto to byla extratrida a dopadlo to naprosto skvele!
-
a pockejte, jak si poplaceme, az umre Tyrion! :))
-
Nejsmutnejsi je vse od GRRM.. teda krome ukrutnejch smrti padouchu v knihach karla maye, ktere jsem jako malinkej vzdycky obrecel..
-
jestli to bude tak dobry jako tudorovci, tak je vystarano..
-
no ja osobne bych neodpustil ani tolkiena, ac je temer tak dobrej jako foglar, may ci kaja marik :)
-
jeje, tak to jsem ty kalendare prosvih, co?