JAIME
O uživateli
- Přezdívka
- JAIME
- Datum registrace
- Návštěv
- 2
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Dráždíte Lannistera bosou nohou!
-
Když jdu do knihkupectví, tak tu tisícovku utratím. To je ale můj limit. A do knihkupectví bohužel chodím aspoň jednou týdně, takže to jsou výdaje docela.. :) Ale to mě až tak netrápí, hlavně mi vadí fakt, že nakladatelé budou odmítat vydávat knihy,…
-
jo, taky bych řek, že cigára jsou trochu jiná liga než knihy.. ne, je to úplně jinej sport :)
-
Objednáno :)
-
Výjev z prvního plakátu je jednoznačný: Zamračený Boromir dumá, kterak se zmocniti Jednoho prstenu.
-
Nejhorší je, že to ten rok nevydržím, budu muset porušit tradici a přečíst si to v angličtině.
-
Vlastimír Talaš mi teď napsal, že nová vázaná vydání Písně ledu a ohně připraví dvě za rok. "Pátý díl, pokud vyjde, tak po roce překladu a redakčních prací má šanci vyjít česky někdy před prázdninami 2012."
-
Dneska jsem volal kvůli něčemu do Talpressu, tak jsem se poptal; řekli mi, že už příští týden.
-
Já se prostě nerad pohybuju na kompu ve 3D. Toho mám docela dostatečné množství v životě.
-
Proto je Stannis ideální vladař pro mír. kočírovat Westeros je skoro tak těžký, jako zvládnout Sazku.
-
:))
-
Sorry, ne hru, píseň.
-
Smoljak se právě obrací v hrobě... ale fakt je, že intonaci maj oba hodně vysokou.
-
Mám též rád Maye, miloval jsem zejména jeho raná díla z Arábie. Ale nějak si vždycky představím místo Joraha Karu ben Nemsího a místo Belwase Hadžiho Halefa Omara a je to :) Nevada: GRRM Hru NIKDY nedopíše.
-
Tak to je ironie, žejo. Já třeba kapitoly s Dany od druhého přečtení přeskakuju, takže jsem naprosto v klidu :)
-
Jo, ale to je dobrej mazák vlastně. Nechápu, že tak šikovnej pán není Lannister.
-
Jo to jo, ale je tak děsně průhledná, že ji může naletět jen naiva typu Seana Beana.
-
Mě jen připadá, že její kapitoly jsou z cyklu Ve stínu padišáha od Karla Maye. Jako by to nebyl GRRM.
-
Vůbec. Leváci mají punc výjimečnosti.
-
Draci mi vadí skoro jako Dany. Vždycky mě prudil ten člověk, kterýmu Martin v předmluvě děkuje, že díky němu/ní tam dal draky.
-
Mimochodem Martinův svařák děláme už mnoho let přesně podle receptu, jaký vyžadoval Mormont. A je to nepřekonatelná záležitost.
-
Jak ale naznačila Ellane, je každopádně pořád lepší píchat do vosího hnizda než do Dany.
-
to Chrochta: Všichni Lannisterové jsou čestní v tom, že jsou předvídatelní. Jistě, Tywin je hajzl, ale všichni to vědí, i on sám. Trpaslík to trochu kazí, ale je aspoň předvídatelný v tom, že je zásadně nepředvídatelný. Kevan je submisivní drban, Jo…
-
Souhlas. Targaryjénovou je nutno kilnout!
-
Přesně. Tak zvaný demokratickopluralitní pohled na morálku ;) Například pro mě jsou nejsympatičtější všichni Lannisterové vyjma Kevana.
-
Věru dokonale martinovské téma :)
-
Zvláštní jako Amélie z Montmartru. Taky se zabouchla do podivína ze sexšopu.
-
A přitom ten styl je tak jednoduchej, žádný složitosti ani jazykový orgie. Prostě neprostá přesnost.
-
"Jelene, jelene, parohy máš zelené..," jak pravili zelenověštci.