Draconos

O uživateli

Přezdívka
Draconos
Datum registrace
Návštěv
369
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @MissUtahraptor ja sa tiež nemožem dočkať :D len škoda že do kina sa asi nedostanem lebo sám nepojdem a ak by som niekomu povedal "Poď na Thora" ta ma vysmeje :evil:
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 7. srpna 2013
  • tak to určite poteší "ešte teplý" trailer na Thor: The Dark World Mňa komixovky spočiatku nelákali (Spideyho som si rád pozrel ale takí Hulk, X-men, Superman nič z toho až raz som si pozrel práve Thora s podtitulom Last Avenger tak som si to "vyg…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 7. srpna 2013
  • Jáj no ale je mu dosť podobný. No neviem pozriem si to a uvidím :D @Dreamer
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 7. srpna 2013
  • @JoeGyry tak to som rád že vo filme nie :D @Montezuma3 čiže to je vážne batman? díky to si budem musieť pozrieť @Dreamer presne tak pri takých filmoch sa netreba zamýšľať nad nejakými nereálnosťami
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 7. srpna 2013
  • @Montezuma3 až teraz som si pozrel to video a...len...wau :applause: je perfektné práve pre takéto scény nemám takú nechuť k efektom a blockbustrom ako poniektorí a nevieš mi povedať čo za film je ten "batman" bozkavájucí sa na pozadí s bombou?
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 6. srpna 2013
  • @JoeGyry No veď také niečo som aj predpokladal predsa len je Jarvis až moc samostatný už teraz ale on bol človek!? Ako nejaký domáci sluha alebo také niečo?
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 6. srpna 2013
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 6. srpna 2013
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 6. srpna 2013
  • @JoeGyry v Captain America možeš nenávidieť toho červeneho (ani za ... mi nenapadne jeho meno) a v Thorovi zase Lokiho :D :D neviem či natlačiť vianoce ved čo ma Marvel s Vianocami? možno len ten "ohňostroj" bol hodný iba Vianoc :D :D ale vezmi si ž…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 6. srpna 2013
  • @Everett_Young v Thorovi je celkom zaujímave aj to že príde chlapík z inej planéty a plynulo si hovorí po anglicky :D Norštinu by som pochopil ale angličtina... @Dreamer a predstav si že tvoji obľúbení Wayne a Kent sa stretnú zoči-voči v "súboji st…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 6. srpna 2013
  • @MissUtahraptor čiže ty máš rada Marvelovky? U mňa tiež patria medzi najobľúbenejšie filmy :D A tak celkovo koľkí z vás fandia týmto marvelovkám a celkovo komixovkám? A čo hovoríte na -podľa mňa- super projekt Avengers
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 6. srpna 2013
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 4. srpna 2013
  • ja si po každom filme poviem "No a naší vyhrali" :D tu som nemohol :evil:
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 4. srpna 2013
  • @flanker.27 máš pravdu nevidel 8-O a Avatar sa mi tiež páči a nemôžem sa dočkať ďalších troch filmov od 2015 po 2017 8-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 4. srpna 2013
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 4. srpna 2013
  • @flanker.27 každá minca ma 2 strany, a filmov s efektmi a bez scenára je čím dalej viac. Takí Transformeri mi do oka nepadli ale uvediem ako príklad Pacifik Rim kde je scenár taký jednoduchý ale ten film som si obľúbil. Niekedy je jednoducho dobré v…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 4. srpna 2013
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 4. srpna 2013
  • @Dreamer rozšírená verzia bude dlhšia o 13 minút tu by malo písať aj o čom bude ale momentálne je tam chyba servera http://www.fandimefilmu.cz/clanek/2248-hobit_co_bude_dal
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 3. srpna 2013
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 3. srpna 2013
  • V diskuzi Hobit Komentář od Draconos 3. srpna 2013
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 2. srpna 2013
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 2. srpna 2013
  • @Dreamer Star Wars si pozrieť určite chcem aj napriek efektom a Promethea mi ani nespomínaj :wall: a pri tom Hobbitovi mi hlavne taký Legolas vyzeral dosť podivne ale zase vývoj nezastavíš a veľmi obľúbeným tématom dnešních kín sú práve blockbustr…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 2. srpna 2013
  • @flanker.27 @Everett_Young máte pravdu a hlavne mi tam vadia také "vtípky" ako "Niečo mám na jazyku...je to kobylka" (či čo to bolo) ale stále si to rád pozriem aj viackrát a nemožem sa dočkať ďalších dvoch filmov a hlavne Bitky Piatich armád :weir…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 2. srpna 2013
  • @Everett_Young chce byť v Stredozemi tak dlho jak len to pôjde :D :D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 2. srpna 2013
  • Možno to tu presne nepasuje ale je to najbližšie k tomu. Chcem vám odporučiť tento internetový manažér kde môžte byť manažérom svojho futbalového, hokejového alebo handbaloveho týmu. http://www.powerplaymanager.com/r470888
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Draconos 2. srpna 2013
  • @Everett_Young kniha bola skvelá ale bola útla a pre deti a Jackson natočil epickú fantasy trilogiu s bohatou minutážou no stále mi to príde lepšie ako by to mal byť jeden dlhý film opisujúci len dej knihy :-k
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 2. srpna 2013
  • @Everett_Young pravdepodobne máš na mysli Pacifik Rim a Avatar a je vtom kus pravdy hlavne u PR no on bol robený len kvoli tomu :D a Avatar dá sa povedať že tiež ale ten so scenárom obstál lepšie :D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 1. srpna 2013
  • škoda že už nie je tehdejšia doba :D popri Avatarovi, Hobbitovi alebo Pacifik Rim možu vyzerať trošku divne :D @Everett_Young
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Draconos 1. srpna 2013
  • V diskuzi Hobit Komentář od Draconos 1. srpna 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě