Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1176177179181182394

Komentáře

  • V tom případě pak nelze brát vážně téměř žádné filmové sdělení, všechno je to totiž hnusný konzum cilící na peněženky zhýčkaných konzumentů, kterým jsou hořící pralesy a rozpouštějící se ledovce u zadku, hlavně když si můžou u Avatara zanadávat na hnusnou konzumní společnost :D jinak já blockbustery a jejich snahy o poselství neberu nijak vážně, pokud jdu na film jako je Avatar, očekávám zábavu, žádné hlubokomyslné sdělení.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Thorar Tak tam přecejenom ne. Teda ne že bych byl nějak vůči Němcům krvelačnej, na to jsem přečetl příliš mnoho Remarquů, Dobrodružství Wernera Holta a podobně. Musím říct, že mám hodně rád Most u Remagenu, film unikátní tím, že Němci i Američani jsou líčení vlastně stejně, jako lidi, co chtějí aby to všechno už skončilo.

    Jo, německou kampaň hraju v Blitzkriegu II nejradši :)
  • @flanker.27 německé kampaně nebo cokoliv jejich je vždycky nejlepší ale musím přiznat že Avatar se mi docela líbil i když mi připadalo že vykradli Pocahontas
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @flanker.27 Pro mě je nejlepší válečný film Železný Kříž. Mě jinak u těch filmů vadí, že se tu poraženou stranu snaží vylíčit absurdně a nesmyslně zle, to pak ve mě vyvolává opačné pocity.

    Avatara jsem vypnul asi po 20 minutách.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Thorar Ten by pro mě byl zajímavější, kdyby si to troufli natočit z pohledu Němců na západní frontě. Takhle to totiž není z pohledu tvůrců "za špatnou stranu". :)
  • Teď jsem se díval na Operace Dunaj, no tank byl hezkej. A to bylo tak všechno, byla to směs české a polské (té tam bohužel bylo víc) komedie a vykrádalo kde mohlo.
  • @Blackfish co máš vůbec proti Polsku ? :)
  • Ale nic, ale tohle není jejich šálek kávy, nebylo to dobré.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @flanker.27 to by si asi netroufnul nikdo, tohle je povolené maximum :-)



    Sebral jsem odvahu a koukám na Pád bílého domu.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Blackfish Samozřejmě že to nebylo dobré. Hraješ WoTko - musíš vědět že směs polák a T-34 neskončí nikdy dobře. V nejlepším případě jako BOT co se probourá hospodou. :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Thorar No ono přísně řečeno má Železný kříž pokračování, které se na západní frontě odehrává, ale tam Steiner zjišťuje, že tím nejsprávnějším je nechat se zajmout Američany :)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @flanker.27 To jsem nikdy neviděl, a zřejmě ani vidět nechci 8-O
  • :p nj Sandra Cretu :-P :-) :oops: :weirwood:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Thorar Netočil to Peckinpah a ani netuším, jestli Steinera hrál stejný herec, popravdě co si z toho pamatuju (je to hodně dávno co jsem to viděl a na csfd to nemůžu najít) je jen dojem, že je to typické televizní levné pokračování známého titulu.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Našel jsem tohle http://www.csfd.cz/film/16205-valecny-kriz/ asi to bude ono. Steinera hraje Burton. Na imdb 4,9
  • potřebuji zase pomoc :)
    popis:byl to japonský historický film a byl už celkem starý si myslím ale byl barevný
    děj:ustřední postava byl myslím Takeda Shingen...tedy spíš jeho dvojník a šlo tam o to aby jeho vazalové udrželi pod pokličkou že umřel aby to nemělo negativní dopad na vojáky a nepřátele se do nich nepustili...
    nejsem si jistý jestli to byl Shingen ale asi ano
    prosím nevíte někdo co to bylo za film ? děkuji
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. srpna 2013
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Thorar Ano, to je ono.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Když jste tu měly tu debatu o CGI. Tak tady jedno doprovodné video:
  • @MissUtahraptor čiže ty máš rada Marvelovky? U mňa tiež patria medzi najobľúbenejšie filmy :D
    A tak celkovo koľkí z vás fandia týmto marvelovkám a celkovo komixovkám? A čo hovoríte na -podľa mňa- super projekt Avengers
  • upraveno 6. srpna 2013
    Marvelovky můžu, předně pak Thora, a Avengers (a taky jsem zvědavá jak dopadne Blade), i když ti mi přijdou lehce přehypovaní, beru to jako super zábavu. Samostatné filmy s Iron Manem mě až tak neberou, viděla jsem myslím pouze dvojku. Sympatičtější než všichni Marveláci jsou mi však Bruce Wayne (Burtonova i Nolanova verze) a Clark Kent (Smallville, Muž z oceli). Komiksy nečtu, pokud si vzpomínám, tak jsem přečetla tak maximálně nějakého Asterixe :) Nevím čím to je, ale nějak mě to nebaví, nedokážu utoho udržet pozornost, moc obrázků a málo textu. I když jednou v budoucnu plánuji přečíst si Watchmeny a další Asterixe :D

    Edit: ještě jsem zapomněla na Kick-Ass, pokračovaní letos v kině určitě nevynechám.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Dreamer Černý Bílý Bůh ti v Thórovi nevadí?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Everett_Young Tak to není jediná věc, která by tam vadila mně, ale je rozhodně nejviditelnější :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @flanker.27 Oni to tam celkově s tou multi-kulty nějak nedomysleli :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Viac než čierny boh by mi vadilo, že severanským bohom je také Nórsko, Švédsko ba napríklad aj Island ukradnutý, ale idú sa poendžiť kvôli nejakej amerike. Na tomto som sa rehlil aj pri Percym Jacksonovi. ,,Nie vždy sa rozhodnem skryť dávny grécky artefakt, ale ak áno, seriem na krajinu, ktorá ma vymyslela, skryjem to v amerike, pretože je to kúl."
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Nejen artefakt, ale celý řecký/severský boží/obří/titánský pantheon se najednou nachází v Emerice :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.