aqwarty
O uživateli
- Přezdívka
- aqwarty
- Datum registrace
- Návštěv
- 49
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Kdo je ta prvni z leva?
-
Skvely:-)
-
-
Zamiloval se chlapec do dívky, přiznal jí své city a dívka mu hned položila dvě otázky: "Máš dva Mercedesy?" "Nemám." odpověděl chlapec. "Máš dvoupatrový dům?" "Noo,ani ten nemám" smutně odpověděl. "Tak se tedy nemáme dál o čem bavit." chladně odvět…
-
Ja mam urcite jednoho cloveka. Ten druhy by hrozne rad hral, ale nevim, jak na tom bude s casem.
-
Dal bych i tak, ale takhle je to lepsi:-)
-
Ja muzu na 100% jen v pondeli. V utery jsem vecer na pohovoru. A ve stredu mozna budu mit obsazene dopoledne, mozna odpoledne. Nedokazu rict dopredu a uz vubec ne ovlivnit.
-
Poison: Spis ty nekdy?:) Ja jsem vicemene pro. Jeste cekam na zpravy, mel jsem jet s kamosem na motorce ven, ale vzhledem k pocasi... jen vecer mne ceka lezeni, takze to se trhnu, pripadne vyhraju.
-
Jak zakazali preklad?
-
Romanek? Mne staci to, co predvadi Dany:-) Vyspat se s nim, nevyspat... to je dilema!
-
Poison: Diky, taktez:) Alek: No jasne, Stark je miromilovnej jako rozurenej medved, kterymu beres jidlo od huby:)
-
OK. Skvele.
-
Hele, jestli dobre pocitam, je nas 5? Tak ja jeste vezmu jednoho cloveka. Pravidla zna, ale uz to asi 2 roky nehral. Takze to bude jen rychle osvezeni.
-
Ok, v 16:30 v Ruspine? Skvele!:) Budu se tesit. A kdyz se ASoS odsune na nekdy jindy, vubec se zlobit nebudu:D
-
Ctvrtek je u mne super :)
-
U mne spatne. Prijede mi navsteva.
-
Nevedel jsem presny cas az donedavna:(
-
Resp. do driv, musim za pribuznyma na navstevu. Budu mit asi 2-3 hodinky:(
-
Z ruspiny mi jeste neodpovedeli, takze bych to videl na Outpost. Musime to dohrat do 20h :)
-
Uz zjistuju:-)
-
Aleku: Proc ty? Co ma Zapper proti memu vysvetlovani? Bylo mene chaoticke nez to jeho:)
-
Expendable: A prave proto se tomu rika cerny humor. Kdyz ti to neni blizke, tak hold neni. Nekdo se rad diva na Hello Kitty a muze se potrhat smichy. Nebo, napriklad ja, osobne povazuju "Annoying Orange" za trapnost nad kterou neni. A taky ti nekome…
-
flanker: Taky jsem si rikal, ale pak mne napadlo, ze tohle uz mozna videl, ale treba u toho ta pani strasne mlaska:)
-
Poisson: Taky jsem si myslel, ze tam ma chlapa:)
-
Ben: Jako, ze by se Daario zacal vonet?:)
-
OK, takze mam na seznamu DrakkenSang:) A co Hard to be God? Predlohou byla kniha od Strugackych. To by mohlo byt dobre... Zatim jsem cetl jen recenzi od Dobrovskeho, ktera je trochu rozporuplna v zaveru.
-
Poison: Zrovna jsem chtel napsat, ze to naprosto chapu, ale pak jsem si vsiml toho "krome me" :) Jinak, co se uci? Chce s tim pomoct? Zapper: Hlavne, kdyz do toho ty mluvis, ze?:-D
-
OK, takze AGOT, zitra v 17:45. A bud dorazi Andre, nebo Stepi.
-
No, NWN 2 rozhodne neni otevreny. Rozehral jsem nedavno znovu, a skoncil jen o kus dale, nez poprve. Ta hra by mela mit papent na nudu. A korridorove RPG je presne: vsechny lokace, dungeony, vsechno, je proste jedna dlouha snura, ktera se ruzne klik…
-
Takze, Ja, Andre, Zapper, Alek, Poison. Chybi nam do sestice jeste jeden partak... :) A rekl bych, ze ted bude pravidla vysvetlovat Andre:)