Zapper
O uživateli
- Přezdívka
- Zapper
- Datum registrace
- Návštěv
- 591
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Inak dneska mi už konečne dorazilo rozšírenie A Storm of Swords :))), takže už máme dostupnú hru aj pre 4roch hráčov pri nižšej účasti. A teraz na vážnejšie téma :), Here I Stand, kto sa môže a chce zúčastniť cez víkend?
-
Prečo nemajú blondínky obedňajšiu prestávku? A kto by ich po obede znovu zaučoval? :-DD
-
-
No a sme doma, pomoc už má :). Tu vôbec nejde o matiku.
-
Však AGOT je istým spôsobom matika :)
-
Ach, tak neskoro? No čo už s Vami, zas pôjdem večer behať po tme :/.
-
Hmmm... tak môžeme dať AGOT, HiS cez víkend.
-
Takže zajtra kedy? kde? čo? :]
-
Podľa mňa je Azor Ashai skomolenina Ahoj Asha :), teda na 99% sa jedná o Ashu Greyjoy_!! Inak z Jona by sa mohol stať aspoň White Walker.
-
Tak ako to vyzerá so zajtrajškom?
-
-
No bolo by to zaujímavé sledovať Mel ako sa rozhoduje, či oživiť Jona alebo Stannisa :))
-
Aqwarty: No však, tých 40 strán textu :)).
-
Aqwarty: :D:D:D
-
U mňa v pohode.
-
V utorok?
-
Aqwarty: Pôjdeme na Palubu? tam sa stále niekto nájde, respektíve zahráme AGOT ASoS?
-
A je to tu :) Tramtadadaaaaa, Reprint AGOTu na jeseň 2011_!! http://www.fantasyflightgames.com/edge_minisite_sec.asp?eidm=172&esem=1 A vyzerá to pekne.
-
Count me in, as usual :))
-
1) Brandon Stark/Arthur Dayne 2) Eddard Stark 3) Eddard/Robb Stark 4) Jaime Lannister
-
Takže najbližšie hráme Here I Stand_? :rolleyes: :))
-
No, ja nemôžem. Som sa akosi začítal a teraz nestíham to, čo som už mal mať hotové :P
-
-
Posadí sa tam polomŕtva Catelyn :)
-
No mne vadí a to strašne jedna vec, kde je ich brada? Trpaslík bez brady nie je trpaslík.
-
Lubos: Jedna vec je dobiť, druhá vec je aj udržať dané uzemie.
-
Hráme základ AGoT+prístavy+Martell+baranidlá+pevnosti, house cards sú používané len tie zo základu. Problém pridať sa určite nie je.
-
Tie kapitoly sú úplné?
-
http://awoiaf.westeros.org/index.php/Skinchanger A tam je spomenutý aj warg. Baal: Myslím si, žeby to veľa ľudí privítalo. Aspoň pokiaľ by som si nevedel niečo preložiť, tak by mi stačilo pozrieť vedľa :).
-
Používate nejaký translator pre zjednodušenie, či skáčete ako ja hore-dole? :) Hoďte nejakú radu do pléna.