aky

O uživateli

Přezdívka
aky
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • flanker: samozřejmě že to nebylo míněno vážně, ale rozčiluje mě ten přístup. Stejně si nepomůžou, kdo bude chtít tak si knížku koupí až vyjde kdo ne tak si to stáhne.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od aky 16. srpna 2011
  • Nevím jestli něco porušuješ, když někomu v diskusi na internetu vyprávíš o knížce kterou čteš. Něco jiného je když okopíruješ originál čekej nebo anglickej to je jedno a zveřejníš ho na internetu. A co na tom, že je to vyprávění podrobný seš prostě …
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od aky 13. srpna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě