brbr
O uživateli
- Přezdívka
- brbr
- Datum registrace
- Návštěv
- 9,453
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Mellien Ono je to super práce, když zrovna není pod nulou nebo 35 nad a ty dřepíš někde na poli nebo po kolena ve středověké jímce. Kolega třeba minulý týden musel přerušit výzkum, protože jim přimrzala hlína k motyčkám a preparování koster není v …
-
-
Jo, mi taky. Mám obavu, že ho letos taky nedostane.
-
-
-
Black Sails!
-
Ten Anankin je ale padavka.
-
-
-
Krisa sexuální násilník :twisted:
-
Mi je Soukalová docela nesympatická, ale uznávám, že je dobrá.
-
Dík, už mám program na večer :-)
-
Už jsou na vánoční speciál Downtonu titulky? @p1e9t9r2
-
A já jsem viděla pilot Bilions a jsem zvědavá na další. Akorat Lewis mi připadá nějaký velmi vyhlazený a Giamatti se mi tam moc nehodí. No uvidíme, jak se s tím hoši poperou.
-
Kupodivu u mě docela fungovalo při psaní poslouchat třeba Slobodnou Europu. :twisted:
-
Jasně, já jsem to pochopila. I když se obávám, že ačkoliv je DiCaprio jako Hugh Glass perfektní, není to oscarová role.
-
-
Revenant s L. DiCapriem. Jako dost dobré, ale dost dlouhé. Sneslo by to tak o 20 min míň, ale první hodina odsýpala docela brutálně. DiCaprio je Meresjev střižený s Rambem, ale prý je to pravdivý příběh. Myslela jsem, že mám jakž takž představu o to…
-
Normálně se na tv nedívám s výjimkou večerníčku, ale Muže z Acapulca jsem viděla fakt ráda. Yes! No! OK!
-
@sfik Vy máte pekárnu/cukrárnu. Já jsem se letos nějak překonala a měli jsme čtyři druhy, z toho jeden obludy snědly před vánocema a jeden jsem z velké části spálila. Babička to jistí.
-
@Krisa @Dreamer My jsme byli na Třech bratrech v kině a za nás dobré. My staří po x letech v kině bychom v tu chvíli brali všechno a mládě v kině poprvé, takže nadšení (jako když se tam objevil vlk, tak to stálo za to :-)
-
-
@Everett_Young Aha, dík. To jsem netušila. Asi bych potřebovala k seriálu manuál :-)
-
-
Jo a ještě jsme doma dodívali Fargo. Perfektní, ale ten poslední díl byl moc ukecaný, mělo to skončit o jeden dřív. A která série byla lepší nedokážu rozhodnout.
-
-
@Gepeto Myslím Sarah Jane.
-
-
@svoa00 Nebo naopak.
-