brbr
O uživateli
- Přezdívka
- brbr
- Datum registrace
- Návštěv
- 9,453
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Možná jsem trochu natvrdlá, ale pokud se ty děti narodily v Norsku, byť českým rodičům, nemají náhodou norské občanství? Moc se v případu neorientuju, ale ty děti se tam narodily, oba rodiče tam žijí, jestli byli někdy na návštěvě v ČR netuším, tak …
-
@Lara No, hlavně jsem asi líná, chodit klepat k jiným oknům a shánět sítě kvůli několika podzimním dnům. A nejsem si jista, jestli by to zabralo. Ty mrchy asijské se vecpou pod rám a vůbec jim nevadí, že je to okno zavřené.
-
-
@Dreamer Jasně, že to nejsou ty naše. Tyhle mají všechno špatně, tečky a často i barvu. @Jay To víš, vesnice někde v Mongolsku, tady se hází všechno na dvůr nebo rovnou na ulici. A když nemám zrovna co vyhodit, tak několikrát denně práším krakenům …
-
@Monte Karstark @Jay Dík, ale lezou nám do místností, kde je celkem potřeba větrat a dost často tam používáme i okna, takže sítě překáží. No asi mi zbude ten vysavač. Ale jsou odporné, nesnáším je.
-
-
Poslední dva, tři roky se nám takhle na podzim domů (koupelna, záchoď, kuchyň) nastěhuje milion zasr++ných berušek. Dobře tak ne milion, ale stovky určitě. Nevíte někdo, co s nimi? Něco jiného než vysavač?
-
@Hildegarda Jájsem se taky letos lízla burčákem, ale měla jsem ho skoro Iitr. Ke konci už došly petky a hrozilo, že dojde i ten burčák, tak jsme si dali každý do kelímku (půllitrového) a odebrali se s dětmi k domovu. :twisted: @Everett_Young Ono…
-
@Dreamer @Nevada Ty jo, nějak se mi ta představa Edith, která vyfoukla Mary rybník, zalíbila, že v tomhle okmažiku pro mě jiný konec bude zklamáním.
-
-
Ještě jednou a naposledy. Na Zimohradu žijí Starkové, stárci makají ve mlýně.
-
@Achileus Nebo zelená :twisted:
-
Co Marťan, už ho někdo viděl?
-
@Nevada Chceš mi říct, že tam ještě není? To si dělají prču :-) Ale ta představa, že skončí s tou káčou Mary, mě děsí. Docela by mě pobavilo, kdyby ji ho vyfoukla Edith, haha
-
@Monte Karstark No, ono ty naše cidery nemají s těmi anglickými moc společného, teda pokud nepočítám takové ty fakt cidery ze speciálních ciderií. Když jsem byla naposled v Anglii, tak jsem si tam s radostí dávala čepované. Je to nebe a dudy.
-
Ahoj, já bych pila, ale nedělá mi dobře kombinace alkoholu a brzkého vstávání. :oops:
-
@Jay Možná je to tlamolep, já to nikdy nevím. Tak často se to u nás neříká :-)
-
Cidery občas piju, ale jsou to děsné lepitlamy. Teď jsem párkrát zkusila nějaký radler a celkem dobré. Ach jo, kde jsou ty časy, kdy bych k tomu ani nestrčila nos. Co dokážou s člověkem udělat dvě nucené abstinence. Léta cviku přišly vniveč. :twist…
-
A to já si počkám, až bude těch epizod Downtonu venku trochu víc. I když, že bych mrkla aspoň na jeden díl ........ :-k
-
Dávám buď drobáky nebo v případě @Jitka bych koupila nějaké jídlo. Plyšáky, průpisky, atd. hážu vyděračům na hlavu. Nejradši mám takové ty řeči "máte taky děti". Nejvtipnější je ta historka, co kolovala po Pze. Chytně revizor černého pasažéra: "Jí…
-
@Jay Soutěží celá rodina :-)
-
@sfik @Lara To jsem ráda, že v tom nejsem sama. A ty starší Strachovy detektivky se mi taky líbily.
-
Přiznávám se, že mě baví Labyrint, co teď dávají na ČT. :oops: A to moc nemusím Langmajera a Donutila.
-
@Hildegarda Jee, to bych chtěla taky. Škoda, že my tam teambuildingasi nikdy pořádat nebudeme (náš největší výkon je bowling na vánoční besídce). Souhlasím s@Krisa, taky jsem chtěla zkusit Pevnost Boyard.
-
76. Většinu jsem neviděla, někdy mi dělal problém anglický název, ale filmy s Julii jsem měla všechny dobře :-)
-
-
@Gepeto Aha, že to má být v bitvě mi nějak uniklo.
-
Nemůže být "mrtvý Stark" flashback? Třeba Brandon?
-
@Hildegarda Sansa vypadá jak v teplákách po větším bráchovi, nic moc. U Maisy se mi nelíbí ani účes, mikádo bylo lepší. Co experte @Everett_Young ?
-
@Hiccup E. Greyjoy Trochu narychlo ne?