brbr

O uživateli

Přezdívka
brbr
Datum registrace
Návštěv
9,453
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Nevada Henry a Jo :wall: :spike: No, možná je dobře, že to skončilo. I když ty děti by mě zajímaly, nesmrtelnost se asi nedědí, co?
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 19. září 2015
  • @Krisa Tak já bych doufala, že aspoň Plekanec jo. :twisted:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 16. září 2015
  • @Monte Karstark Jo to je ona. Ale ta mě už tak nezasáhla, nebyla jsem v tom správném věku. Přiznání: nemám ráda Lucku V. @Hildegarda Asi Tě nepřekvapí, že Traja chrobáky neznám.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 16. září 2015
  • Obávám se, že zrovna to jsem kdysi viděla.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 16. září 2015
  • @Lara @Dreamer Mi to taky přišlo v celku normální, odpovídající době (tedy až na ty saniťáky, tam jsem se trochu zarazila). Na podzim začíná druhá serie, tak @Dreamer honem, honem dodívat první.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 15. září 2015
  • @Lara Na vesnici a TV jsme měli. Asi u nás běžel jiný program, protože si neuvědomuju, že by se třeba ve škole někdo zmiňoval. Mám takový pocit, že o Čarodějově učni jsem poprvé slyšela až na VŠ. Holt jsou věci mezi nebem a zemí! :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 15. září 2015
  • @flanker.27 No, musím se přiznat, že mne minul i Čarodějův učeň.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 15. září 2015
  • @Ugla Ty jo, podrobná reportáž! Vůbec jsem netušila, že se tam vejde tolik lidí. P.S: Myslím, že bys nás měl všechny pozvat na panáka, ať zapijeme přírůstek. :twisted:
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od brbr 15. září 2015
  • @Monte Karstark Ne. A do dneška jsem netušila, ženěco takového existuje.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 15. září 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 15. září 2015
  • @Hildegarda No, já jsem poníky nikdy neviděla, tak nevím, jestli je tam nějaký rohatý. :twisted: PS: Vůbec jsem netušila, že taková pohádka existuje.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 15. září 2015
  • @Hildegarda Však to je jednorožec a ne poník, matko! :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 14. září 2015
  • @sfik Dík za tip, příště vyzkouším.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 14. září 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 14. září 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 14. září 2015
  • @StandazPorubhradu V tom případě se omlouvám, nečetla jsem ty knížky, ale mám za to, že jsem je viděla v dospěláckém oddělení. Každopádně dík.
    V diskuzi Poradna Komentář od brbr 6. září 2015
  • @Lara Myslím, že je na Drákulu moc dětská. Pochopila jsem, že třeba verneovky se už dneska nečtou.
    V diskuzi Poradna Komentář od brbr 4. září 2015
  • V diskuzi Poradna Komentář od brbr 4. září 2015
  • Dík za tipy. @Hildegarda Proctora už má přečteného. @hodor_the_king Hraničářův učeň je v úvaze.
    V diskuzi Poradna Komentář od brbr 4. září 2015
  • Nějaký tip na dětskou fantasy literaturu (pro 11-letou holčičku, co jí baví HP, ale Hobit není ono)?
    V diskuzi Poradna Komentář od brbr 4. září 2015
  • @sfik No jo, na pana Pamuka jsem úplně zapomněla. :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 3. září 2015
  • @flanker.27 :-D Mimochodem ze sester mám nejradši Edith.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 3. září 2015
  • Jasně, ale to co provádí teď. Hlavně jak sekýruje Matthewa, to mi hlava nebere.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 3. září 2015
  • Doháním resty a sjíždím Panství Downton (naposledy 5. díl 3. série). Měla jsem od seriálu delší pauzu, ale byla Mary vždycky tak příšerná? Na pár facek to jo, ale co předvádí v tehle serii. :wall: Já být Matthew, tak si hážu mašli.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 3. září 2015
  • No, já se po projetí Polska od jihu na sever (a zpět) asi znova vrhnu na Sienkiewicze. Ať žije pan Wolodyjowski! I když přiznávám, že nejraději mám pana Kmicice.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od brbr 31. srpna 2015
  • @Nevada Nemyslela jsem nějaké velké podrobnosti, ale mám pocit, že i o posádce Hermesu jsme toho věděli víc.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od brbr 30. srpna 2015
  • Po pauze jsem zpět (kdyby si někdo nevšimnul, že chybím :twisted: ). Co se týče uprchlíků jdu do táboru @Hildegarda. Osobně by mi vůbec nevadilo, kdyby se nám na vsi usadila třeba afgánská/etiopská rodina, aspoň bychom tu měli veseleji a já bych m…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 30. srpna 2015
  • @Nevada Dočetla jsem Marťana a za mě dobré. Akorát občas to pro mě bylo totální ptydepe, ty různé popisy, jak přehodit drátky, atd. Jediné, co mi vadilo, že se člověk nedoví skoro nic o Markovi. Myslela jsem, že tam bude trochu víc o něm na Zemi.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od brbr 30. srpna 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 19. srpna 2015
  • @flanker.27 Pravdu díš! Soused začal nosit domů dřevo (tahá to po jednom, vždycky, když jde králíkům na trávu).
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 19. srpna 2015

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě