brbr
O uživateli
- Přezdívka
- brbr
- Datum registrace
- Návštěv
- 9,453
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Nevada Henry a Jo :wall: :spike: No, možná je dobře, že to skončilo. I když ty děti by mě zajímaly, nesmrtelnost se asi nedědí, co?
-
@Krisa Tak já bych doufala, že aspoň Plekanec jo. :twisted:
-
@Monte Karstark Jo to je ona. Ale ta mě už tak nezasáhla, nebyla jsem v tom správném věku. Přiznání: nemám ráda Lucku V. @Hildegarda Asi Tě nepřekvapí, že Traja chrobáky neznám.
-
Obávám se, že zrovna to jsem kdysi viděla.
-
@Lara @Dreamer Mi to taky přišlo v celku normální, odpovídající době (tedy až na ty saniťáky, tam jsem se trochu zarazila). Na podzim začíná druhá serie, tak @Dreamer honem, honem dodívat první.
-
@Lara Na vesnici a TV jsme měli. Asi u nás běžel jiný program, protože si neuvědomuju, že by se třeba ve škole někdo zmiňoval. Mám takový pocit, že o Čarodějově učni jsem poprvé slyšela až na VŠ. Holt jsou věci mezi nebem a zemí! :-)
-
@flanker.27 No, musím se přiznat, že mne minul i Čarodějův učeň.
-
@Ugla Ty jo, podrobná reportáž! Vůbec jsem netušila, že se tam vejde tolik lidí. P.S: Myslím, že bys nás měl všechny pozvat na panáka, ať zapijeme přírůstek. :twisted:
-
@Monte Karstark Ne. A do dneška jsem netušila, ženěco takového existuje.
-
-
@Hildegarda No, já jsem poníky nikdy neviděla, tak nevím, jestli je tam nějaký rohatý. :twisted: PS: Vůbec jsem netušila, že taková pohádka existuje.
-
@Hildegarda Však to je jednorožec a ne poník, matko! :-)
-
@sfik Dík za tip, příště vyzkouším.
-
-
-
@StandazPorubhradu V tom případě se omlouvám, nečetla jsem ty knížky, ale mám za to, že jsem je viděla v dospěláckém oddělení. Každopádně dík.
-
@Lara Myslím, že je na Drákulu moc dětská. Pochopila jsem, že třeba verneovky se už dneska nečtou.
-
-
Dík za tipy. @Hildegarda Proctora už má přečteného. @hodor_the_king Hraničářův učeň je v úvaze.
-
Nějaký tip na dětskou fantasy literaturu (pro 11-letou holčičku, co jí baví HP, ale Hobit není ono)?
-
@sfik No jo, na pana Pamuka jsem úplně zapomněla. :-)
-
@flanker.27 :-D Mimochodem ze sester mám nejradši Edith.
-
Jasně, ale to co provádí teď. Hlavně jak sekýruje Matthewa, to mi hlava nebere.
-
Doháním resty a sjíždím Panství Downton (naposledy 5. díl 3. série). Měla jsem od seriálu delší pauzu, ale byla Mary vždycky tak příšerná? Na pár facek to jo, ale co předvádí v tehle serii. :wall: Já být Matthew, tak si hážu mašli.
-
No, já se po projetí Polska od jihu na sever (a zpět) asi znova vrhnu na Sienkiewicze. Ať žije pan Wolodyjowski! I když přiznávám, že nejraději mám pana Kmicice.
-
@Nevada Nemyslela jsem nějaké velké podrobnosti, ale mám pocit, že i o posádce Hermesu jsme toho věděli víc.
-
Po pauze jsem zpět (kdyby si někdo nevšimnul, že chybím :twisted: ). Co se týče uprchlíků jdu do táboru @Hildegarda. Osobně by mi vůbec nevadilo, kdyby se nám na vsi usadila třeba afgánská/etiopská rodina, aspoň bychom tu měli veseleji a já bych m…
-
@Nevada Dočetla jsem Marťana a za mě dobré. Akorát občas to pro mě bylo totální ptydepe, ty různé popisy, jak přehodit drátky, atd. Jediné, co mi vadilo, že se člověk nedoví skoro nic o Markovi. Myslela jsem, že tam bude trochu víc o něm na Zemi.
-
-
@flanker.27 Pravdu díš! Soused začal nosit domů dřevo (tahá to po jednom, vždycky, když jde králíkům na trávu).