brbr
O uživateli
- Přezdívka
- brbr
- Datum registrace
- Návštěv
- 9,453
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Montezuma3 Ty jo! 8-O (Ovšem nejlepší je upozornění, že to nemáš zkoušet doma :-) )
-
@Stannis_Baratheon To bude nějaká pánská sekaná, tam nebyla uvedena jediná ženská. Nevím, jestli si dokážu zvyknout na Rona Weasleyho :-) Anketa na záver: Umře S. Bean?
-
@M1on Já jsem četla knížka, tak jsem zvědavá, jak dopadne převod.
-
@M1on Já jo.
-
Už někdo viděl Wolf Hall?
-
@Chmur To jsem viděla včera na kosmasu a trochu jsem se lekla. Úplně chápu, že Tě to nakrklo, byla bych na tom stejně. Brr, vypadá to strašidelně.
-
No, podle dnešních novin tam šlo o pohlavní zneužívání
-
@Zlord_Antiježíš Já jsem totiž doufala v tu normální klementinskou studovnu (jako vtípek). Strahovská by se tam vůbec neztratila, aspoň mezi těmi barokníma. @Michelle Vůbec netuším, možná je součásti prohlídkové trasy (jestli tam něco takového je).
-
@Michelle Jsem si říkala, jestli tam bude Klementinum. A je tam! Akorát do téhle části jsem se teda nikdy nedostala, já pamatuju jenom studovnu za podzimních večerů, kdy to tam velmi dušičkovsky.
-
9. místo ve Wengenu. Jupí!
-
-
-
Ano, už to tu bylo a ano, je jednou z možností :-)
-
-
@Chmur Já už jsem to četla před nějakou dobou a ještě jsem si to dala cvičně v AJ, takže už si úplně podrobnosti nepamatuju, ale trochu natažený mi přišel Lovec draků. Ale četly se dobře obě dvě.
-
@Vena Nějaké preferované období?
-
@Chmur Co si od Hosseiniho četl? Já Lovce draků i Tisíc zářivých sluncí a taky se mi to moc líbilo. Hory odpověděly jsou v plánu. Já mám všeobecně pro Afganistán slabost (hrozně bych tam chtěla jet, ale vždycky mi do toho vleze nějaká válka).
-
-
Mi to nepřipadá jako nadsázka, ale že je to myšleno naprosto vážně. Ten bezbřehý optimismus je pěkný, ale provedení poněkud pokulhává. Je to docela mišmaš.
-
-
Povedené čtení, jen občas se tam objevilo slovíčko, které úplně nesedělo (např. "uzřela hradby"), ale to jsou jen drobné mouchy, vlastně spíš mušky :-)
-
@Chmur Opat z kláštěra na Tichém ostrově Brienne o Rhaegarovi? Nebylo to v souvislosti s těmi vyplavenými drahokamy z jeho brnění?
-
Nápad dobrý, ale zpracování pokulhává. Jsou tam gramatické chyby, občas těžkopádnější slovosled, slovo/věta navíc.
-
Já pořád říkám, že Jon je Nedův :-) První povídka tohole kola, kterou jsem přečetla, takže nevím, jak ty ostatní, ale tahle je povedená. To že je krátká vůbec nevadí, víc slov by bylo zbytečných.
-
@Krisa Všimla sis, že občas tam chybí, jak to dopadne? Obzvlášť u skokanů do hloubek :-)
-
@Nevada Aha, přiznávám, že jsem se ještě na ten trailer nepodívala :-)
-
@Nevada On to někdo natočil? Vždyť ještě nevyšel třetí díl Teda je to Wolf Hall podle Mantelové (o Cromwellovi)?
-
@DanielSvatoš Knížky nakupuju přes kosmas, ale předpokládám, že tam ses díval
-
@Nevada Pořád jsem neuměla najít tu chybu, posléze mi došlo, že ten syn se asi nebude jmenovat Daughter (i když by mě to nepřekvapilo).
-
@Montezuma3 Ohař tu vypadá spíš jak Indián.