brbr
O uživateli
- Přezdívka
- brbr
- Datum registrace
- Návštěv
- 9,453
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Komunální jsou moje oblíbené, jak se pěkně šíří po obci fámy, kdo s kým, co provedlo současné vedení, co minulé a pak vznik různých koalic, které se do konce roku rozpadnou. Oj, jak já se těším....
-
Podle mě byl Tywin lepším politikem než Ned, ale nemyslím to jako kompliment :-)
-
Zase o čem tady tlachat, že? Jsme v seriálovém mezidobí, o knížkách radši ani nemluvím. Ty velké rozestupy vedou jen k mlácení dávno vymlácené prázdné slámy.
-
Osobně moc nepobírám to, že Cat opustila Zimohrad s jedním ochrnutým synem a druhým ještě dost malým. Ano nechala tam Robba, ale ten vzkaz (dýku), mohl odvézt kdokoliv jiný, důvěryhodný a možna by byl méně nápadný než urozená paní na cestách za válk…
-
Hele, tak už se rozhodněte, jestli se bude prodlužovat nebo ne, ať vím, jestli si objednat čtení z kosmasu :-D
-
@Damocles Romantiku!
-
-
Jorah vypadá dost smažkovitě, tady musím souhlasit se @sveva a zraním jako víno. Malíčka jsem nepoznala (a pevně doufám, že na tom prostředním obrázku má být Lena, protože ten chlap vypadá jak Viki Cabadaj a ten se snad v seriálu neobjeví).
-
@M1on Ten nevyjadřuje prozření, ale zklamání :-)
-
@Gepeto Aha (chybí tu smajlík, který se plácne do čela).
-
-
-
-
@Hildegarda Už jsem si říkala, že bychom byly spolužačky :-k A pak mi došlo, že není UK jako UK :-)
-
U nás se to za války taky střídalo (jeden den byla na dvorku německá kuchyně, druhý den ruská), naštěstí se nestalo nic násilného a přesto byli Rusové vnímání jako pohroma (Němci krávu nechali, Rusové ji sežrali, knihami zatopili). Pravdou je, že ru…
-
My jsme za týden v Irsku nezažili déšť snad ani jednou. Ale je to už par roků nazad, třeba to byla vyjímka. :-)
-
Já doufám, že ze seriálu rychle zmizne, to že se skoro všechno defacto točí kolem ní, mne zrovna nenadchává :-) Ale možná je to tím, že nejsem tak hubená, chytrá, dobře vydělávající krasavice :twisted:
-
@Everett_Young Tak proč ta taška??? 8-O
-
Mi vrtá hlavou, proč si Arya neodložila tu kabelu. :-)
-
-
-
-
-
A) Kdo je to za GRRM? Tywin? B) Můj účes je absolutně out, nemám přehazovačku.
-
@Dreamer Ale mohli mít čtyři!!!
-
Arianne a Arys být musí. A jo a jo a jo. Přesto nejede vlak.
-
@Krisa Mi stačila fotka, abych si řekla to samé.
-
@Everett_Young Však chlapi mají taky nějakou muší kategorii, ne?
-
-