Arianus
O uživateli
- Přezdívka
- Arianus
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Jakéže je vlastně téma?: :D
-
Ale já mám A,E; takže v pohodě :)
-
Je to standardní zbraň kategorie B - tedy samočinná jednoranná zbraň.
-
Odešel mi do věčných lovišť můj milovaný a se spoustou vzpomínek spojený Falcon. Prožil se mnou mou první šťáru černých, i tu druhou, pak jsem ho zlegalizoval a konečně se s ním mohl mazlit místo plyšáka před spaním. Zažil s ním svůj první kilometr,…
-
Si říkám, že Malíček v Batmanovi trénuje na 6/7 knihu ASOIF :D
-
-
-
-
Já mám v práci targaryeny :D
-
No já jsem to už vypustil, takže klidně se sejděte v těch 16.30 a já dorazím jindy
-
Trochu z ruky :D
-
-
-
-
-
-
-
-
"We're too far from the gates. That fire...their archers...hundreds will die!" "Srry, no cash, no hope, no jobs.." :))
-
No já bych mohl též, ale od pěti, do půl paté pracuji
-
-
-
Proč jen psaní erotických scén mi musí jít tak od ruky a být tak...vzrušivé? (smích)
-
-
-
Kterej Targaryen není debil, kretém, šílenec a na zabití? :D
-
Mo je otázkou proč tedy podporovali Vyserise v jeho nároku na trůn, když měli Aegona...s kterým by dělali pak co, kdyby Vyseris trůn získal???
-
Pro: a) Podpora Vyserise (proč podporovat jeho, když máme Aegona?) b) Nepřílišná fyziognomická podoba Targaryenům (sémě je silné, pamatujte slova Arrynů :)) Proti: a) Délka celkového plánu (tj. proč mít Aegona, když máme pravého draka?) b) Je cute …
-
Sázím na Sansu, že Malíčkovi ukáže zač je toho 20 000 stop pod Orlím Hnízdem :D