sveva
O uživateli
- Přezdívka
- sveva
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,565
- Poslední aktivita
- Role
- Moderátor
Komentáře
-
-
-
-
@Everett_Young Tak teoreticky je to možné, to uznávám. :-) Já si jí teda představovala spíš ke čtyřicítce (takže herečka mi věkově docela sedí).
-
@Everett_Young Nechci ti brát tvojí představu, ale Ellaria má s Oberynem 4 dcery, z nichž nejstarší je 14. Kolik jsi čekal, že jí bude? :-)
-
-
Myslím, že ten původní pilot se na veřejnost nedostane, podle toho, co D&D říkali v nějakém rozhovoru, tak se za něj dost stydí. :D
-
-
@baltim Říkal, že je "acting commander", to bude něco jako zástupce, ne. Jonův příjezd na konci 3. série byl. A s těmi obry... přišlo mi, že se smál jen Slynt a když viděl, že ostatním to směšné nepřišlo, tak sklapnul. :-)
-
A všimli jste si, že Dreadfort (Hrůzov) vypadá v úvodních titulcích jako paličky na maso? =D
-
@alek Jak proběhlo přivítání v knize, si nepamatuju. Čtu teď Píseň podruhé, ale jsem teprve u Hry. :-) Nijak zvlášť ponižující vůči Tyrionovi mi to ale nepřišlo. Myslíš to, jak ho chytil za bradičku? :-) A hrozně moc chci věřit, že v téhle řadě si …
-
"What the fuck's a Lommy?" :-D Posledních deset minut je skvělejch! Jsem zvědavá, co všechno ještě Arya a Ohařem provedou... Zbytek nezklamal ani nijak zvlášť nenadchnul. Jaime a Brienne v KP před svatbou působí divně, nějak mi to celé nesedí, ale …
-
Já jen, že kdyby to bylo už od půlnoci, tak bych se asi koukla, takhle si samozřejmě počkám do rána na HD verzi. :-)
-
@Alek Od pondělního rána znamená odkdy, zhruba? Od půlnoci (=mám ponocovat) nebo třeba od těch tří, kdy to poběží v USA? (=nemám ponocovat)
-
Až na to, že scénáristi už nějakou dobu dávají najevo, že plánují 7-8 řad. Takže budou mít 3-4 řady na Hostinu, Tanec, Vichry a Sen o jaru. Pokud chtějí Vichrům a Snu věnovat dohromady alespoň 2 (spíš 3) řady, tak už by měly Vichry pomalu vyjít, pro…V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od sveva 6. dubna 2014
-
=D
-
-
@Montezuma3 Jak by asi vypadalo Georgovo kolečko? :-D #georgerrmartinisnotyourbitch Edit: Aha, teď jsem si přečetla, cos napsal nad tím obrázkem. Nedivím se, že nás všechny asi napadne to samý... :-)
-
-
@M1on V pohodě. Už mě tu zmužštilo víc lidí. :-) @Jay A já si myslela, že to bude všem jasný, když si dám do nicku "Eva"... :-(
-
@Nevada Tak doufejme, že finální verze bude ve WoIaF, Simonetti je jedním z přispívajících ilustrátorů.V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od sveva 3. dubna 2014
-
@Nevada Aha, já si neověřovala, který z nich tam tenkrát dával... možná teda do článku přidám i ten s Joffreym. :-) Jinak všem díky za díky, rádo se stalo ;-)V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od sveva 3. dubna 2014
-
Už se to fakt blíží. :-) První letošní promo na epizodu (31.):
-
Prosím, já jsem pohlaví ženského. :-) Jinak ano, tímhle si nechává trochu otevřená vrátka... ale už jsem tu někde psala, že dle mého to zas tak odlišné nebude - to, které hlavní postavy přežijou a které ne.To jsou právě ty 'hrubé obrysy'...
-
@Montezuma3 Dík, já totiž žádnej zatím nemám. :-) Megaloman je to solidní... naštěstí se to dá při čtení bez problému vyfiltrovat a osobně si třeba ten trůn představuju jako něco mezi seriálovou a knižní verzí.V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od sveva 2. dubna 2014
-
Pán působí mile, ale žije si ve svym světě, no. :D Jestli z Hostiny a Tance udělají tři řady (a on stihne dopsat Vichry včas), tak sním svůj klobouk!V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od sveva 2. dubna 2014
-
Na co? To už se tu několikrát probíralo. :-) Možná to bude jediný způsob, jak se nějak ten konec (v obrysech) dozvědět...
-
Při natáčení pilotu byla Lena Heady těhotná, možná i proto měla dublérku. :-) Nicméně v jednom rozhovoru řekla, že pokud to pro postavu Cersei bude klíčové, že by se i svlékla (podle mě tuší, co jí čeká).V diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od sveva 31. března 2014
-
-
No tak asi slepice k slepici sedá, protože ta jeho princezna je přímo ukázková. =D