sveva
O uživateli
- Přezdívka
- sveva
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,565
- Poslední aktivita
- Role
- Moderátor
Komentáře
-
-
Tak jak dneska? :) Prý v tom druhém řádku překlep nebyl. Pak to teda moc nechápu, ale stejně jsem dala Aryu...
-
:applause:
-
Dneska jsem si skoro jistá, že je tam překlep a má tam být "toho, co vidím, si cením velmi", každopádně je to jasnačka. ;)
-
Noo, pokud bychom to pochopili tak, že se svým posledním manželem (Malíčkem) mohla mít dítě už dávno (to, které potratila, ještě než si vzala Jona Arryna), tak by to sedělo. :) Ale souhlasím, Cersei i tak sedí o něco líp.
-
Já taky dala Cersei. Ale někdo prý našel postavu, která na to pasuje ještě líp, to jsem zvědavá... :D
-
Ten proces rozvržení série a psaní epizod je hodně zajímavý. Netušila jsem, že ty knížky četli tolikrát. =D
-
Oh man, já nechci čekat na nápovědu! Jdu hledat... :D
-
A co nejlepší cover všech dob? Achjo, proč ti nejlepší hudebníci odcházejí nejdřív... :-(
-
Sakra, tak teď nevím, jestli na to někdo nepasuje líp... :-k
-
-
-
V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od sveva 23. dubna 2013
-
-
V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od sveva 23. dubna 2013
-
-
-
-
Víc než 15 a míň než 17 = 16. Tuhle číslovku jsem aplikovala na Roberta Baratheona (podle té čarodějky, která předpovídala Cersei budoucnost, měl mít její manžel 16 dětí). Ale přesvědčil mě hlavně druhý řádek - Robert zašeptal během svatební noci Ly…
-
V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od sveva 22. dubna 2013
-
V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od sveva 22. dubna 2013
-
Já u GoT běžně snídám (ráno), i večeřím (večer s titulkama). =D Jediná věc, která mě na tomhle díle naštvala - navnadili mě v ukázkách z minulých dílů na Jojena a pak tam skoro nebyl... :( Ale zase bylo hodně Varyse, což se mi moc líbilo (a poměrně…V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od sveva 22. dubna 2013
-
Před nápovědou: :-k :idea: :-D Po nápovědě: :dance:
-
@FireAndBlood Loras v seriálu není v Královské gardě, takže zrovna tahle zkratka imho dává docela smysl. Jen bych chtěla vidět jeho reakci, až se dozví, že ho dávají dohromady se Sansou. :DV diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od sveva 22. dubna 2013
-
Tak první řádek byl opraven na "Patnáct je málo, sedmnáct moc" (předtím tam bylo "osmnáct je moc"), což je hned jasnější a na můj tip to sedí. Takže ho dávám a budu doufat...
-
V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od sveva 22. dubna 2013
-
Mimochodem až ve spojitosti s tou debatou kolem třetího dílu jsem se dozvěděla, o čem ta písnička nejspíš doopravdy je. :anxious: =D
-
@Marek V pohodě, každej se občas zapomene. :) A myslím, že nečetl...V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od sveva 21. dubna 2013
-
A mně se tahle verze na konci docela líbila. Posunulo to WTF- a OMG-faktor ještě o level výš. Působilo to skoro jako černý humor... :D
-
@Marek Já vím, že sem moc nečtenářů asi nechodí, ale... spoiler?V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od sveva 21. dubna 2013