sveva
O uživateli
- Přezdívka
- sveva
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,565
- Poslední aktivita
- Role
- Moderátor
Komentáře
-
@Anvil Opravdový hermafrodit je v sáze jen jeden... :D Edit: +draci
-
@Anvil :facepalm:! :-D Ale vrtalo mi to hlavou celý dopoledne... jsem nějak z formy, studium na mě nemá dobrej vliv.
-
WTF, jakej hermafrodit? :D S tímhle si neví rady ani Wiki...
-
@alek No, vynoří se tam tak jednou za měsíc. :)
-
-
Přidávám se ke gratulaci, laurdes! Užij si oslavy! A děkujeme za dárek, i když ho naštěstí nepotřebuju, jak jsem zjistila. :D
-
-
-
-
-
Mel asi potřebuje další shadow baby :D A v seriálu není Edric, třeba ho Gendry nahradí...
-
@baltim Po nápovědě je správná odpověď za 1 bod (při bonusovém bodování za 3).
-
@Anvil Díky, mezitím mě napadlo, že je to i titul pro jiné velitele, takže jsem rozšířila okruh podezřelých... jenže ta neupřímnost mi tam pořád neštimuje. Asi se zařadím mezi dnešní tragédy s @Krisa ... :D
-
LOL, já jsem úplně mimo... =D Já znám teda jen dva lordy velitele, a ani jeden to nejni. :wall:
-
"Lord velitel" asi nebude lord velitel Noční hlídky, co? V tom případě mi to sedí asi na 99 postav z Písně... :D
-
Já doufám, že Ohař. :) Na něj mi víc sedí ten strach z dětství.
-
Hej. :) Risk je zase jednou zisk. :D
-
-
-
-
Tak já už něco mám. :D Snad nebudu večer litovat, že jsem trochu zariskovala... :)
-
Pomoc! Já dneska vůbec nemám tušení! Je to tím, že jsem blbá, nebo je to vážně tak zapeklité? :D
-
Nevíš, Aleku, kdy vyjde šestá kniha? :D
-
-
-
:) 1) Nikolaj Coster-Waldau . . . 2) Harry Lloyd 3) Richard Madden zhruba tak od druhé řadyV diskuzi Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire Komentář od sveva 10. dubna 2013
-
-
Dneska je to hlavně jednoznačný, což je příjemná změna. :D
-
-
@Anvil Myslím, že tak kolem 30 nejpozdějc změníš názor. :D