Michelle
O uživateli
- Přezdívka
- Michelle
- Datum registrace
- Návštěv
- 12,855
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Velmi zajímavá zápletka! Líbí se mi i bohatost jazyka povídky, to já ráda :-) Jediné, co bych trochu vytkla je brzký konec... Nevím, zda je to autorův záměr, nebo chtěl psát dál, ale nestihl to, ale mě by pokračování příběhu velmi zajímalo :-)
-
Velmi zajímavý nápad, zábavná hříčka a překvapující pointa :-) Hříchy pro pátera Knoxe mě bavily a většinou jsem se trefila, ale tady jsem rozuzlení teda neuhodla :-D
-
Přesně takhle jsem si představovala téma o setkání - a že jich tady bylo! :-) A ten konec - ten je také přesně podle mých představ :-D Kouzelná, optimistická a svěží povídka :-) Obdivuju, jak někdo dokáže na poměrně malém prostoru udělat velký doje…
-
Díky za zpracování :applause: Nevím, kde začít, všechno vypadá dobře! :-)
-
@Everett_Young Skoro úplně to samé, jen stylistická úprava :-)
-
Pěkná fotka, jen škoda, že tam zavazí ta Maisie :-D
-
Tak to je skvělé číslo :-)
-
Taky by mě zajímalo, jak to dopadlo, ale předpokládám, že ty dvě to nebudou :-D Už se těším na čtení :-)
-
Dvě povídky - to zní po dvou měsících a dvou prodloužení opravdu báječně :-D Ale určitě všichni zrovna dopisují a plánují to hromadně poslat na poslední chvíli :-)
-
-
Ta oliva je drsná :-D Já bych si dala jako předkrm asi něco lehkého, třeba z lososa. Pak nějakou dobrou polévečku - třeba francouzskou cibulovou, samozřejmě včetně bagetky zapečené se sýrem :-) Jako hlavní jídlo určitě nějaké těstoviny. Nejlépe s ku…
-
Dobré :-D Ale abys tím někoho neodradila od odeslání! :-)
-
Únor je matoucí, právěže je to už jen týden :-)
-
Už se to zase nebezpečně krátí :-D Tak co, už finišujete? Já se teda už převelice těším na čtení :-)
-
Jj.
-
Nic lepšího mě nenapadlo :-) Takže: A: "Byl jsi někdy s holkou, *** ?" B: "Chodil jsem s nimi na kurzy rodinného účetnictví."
-
@svoa00 Vcelku romanticky vraždil i Jean-Baptiste Grenouille v Parfému :-) Nad zadáním musím chvíli popřemýšlet. Zrovna mě nic nenapadá... Tak jestli někdo něco má, může klidně zadat :-) Když ne, tak snad po obědě snad něco vymyslím.
-
Je to ze Sin city.
-
@svoa00 To samé se ale přece dá říct o tom Grónsku. A stalo se :-) Každopádně je to zajímavá hypotetická situace a opravdu bych byla zvědavá na reálné řešení.
-
@svoa00 Speciální případ by to byl, protože si nevzpomínám na žádnou jinou zemi, která by se už v rámci členství v EU vyloženě rozdělila, čím by vznikla nová, samostatná země, která přitom byla v původní podobě součástí EU. To je jen můj názor, že b…
-
@svoa00 Ale Skotsko vstoupilo jako součást Británie, prošlo si už vstupním procesem. Samozřejmě že by se musela vypracovat nová smlouva pro potřeby Skotska, včetně případných opt outs, a podepsat se, ale myslím si, že by se v tomto případě vytvořil …
-
@svoa00 Tak buď referendum o setrvání v EU (něco podobného co mělo Grónsko) anebo potom až klasicky v rámci přistoupení k té nové smlouvě. Tak ona je to hodně hypotetická otázka, nic podobného se zatím neřešilo. Ale zas je pravda, že když se rozpa…
-
Já bych řekla, že by se to řešilo jen novým podpisem přístupové dohody. Ledaže by bylo nějak výrazně rozdělené veřejné mínění, pak by možná udělali referendum.
-
@Krisa Tak co si budeme povídat, hned by se na to koukalo ještě líp :-) Pokud nespadne, tak bych mu dnes aj nějakou tu medaili dala :-D Na rozloučenou by si ji zasloužil :-)
-
@Krisa Já taky! :-D Chlapi mají jezdi jako chlapi a přesně tak Brian jezdí :-)
-
@Krisa Nj, někteří mají prostě spešl pravidla :-) Mně se jeho styl nikdy moc nelíbil. Ale dnes to byl vyloženě trapas.
-
@Everett_Young Tak předtím při rozbruslení spadl při jednom skoku. Náhodou těsně před porotou :roll: (Komentátor říkal, že po tom "pádu" ještě hodil rychlý pohled na porotu... :-D ) Má něco se zádama, ale to nemění nic na tom, že měl odstoupit už p…
-
@Krisa Po rozbruslení si odstoupil ze soutěže. Takže to dopadlo přesně tak, jak se už před týdnem říkalo - že to nakonec neodjede. Akorát se počítalo s tím, že odstoupí před soutěží, aby mohl jet Kovtun.
-
Pljuščenko se teda pěkně předvedl 8-O
-
@JoeGyry Tak nic. Ale je mi to strašně povědomé... Akorát nevím odkud :-)