Michelle
O uživateli
- Přezdívka
- Michelle
- Datum registrace
- Návštěv
- 12,855
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Zajímalo by mě, kdo je v tom pytli :-k (Cersei? :twisted: ) Velmi osobité a originální dílo :-) Líbí se mi autorův smysl pro humor, bavila jsem se :-)
-
Tak tomuhle nechybělo vůbec nic :-) Mělo to nápad, napínavý děj, zajímavé postavy, pár momentů překvapení, kvalitní zpracování... - moc se mi to líbilo :-)
-
Opravdu překrásná poezie :-) Nevím, jak na Lyannu, ale na mě by to určitě zabralo (určitě víc než únos :-D ) :-)
-
Líbí se mi krásný a květnatý jazyk autora :-) A taky hlavní postava byla velmi sympatická. Moc pěkná povídka se smutným koncem.
-
Ten Adam je teda pěkně ukecaný, divím se, že ho Garth neuškrtil :-D Pěkné spojení několika témat, klidně to mohlo být aj delší :-)
-
Tak toto je pěkně hnusné =D (ve vtipném slova smyslu ;-) )
-
Super, díky :applause:
-
To zas bude o infarkt :wall:
-
@Baron Nech se překvapit ;-)
-
Já bych řekla, že se na každé z témat najde nějaká povídka :-)
-
Já tipuju, že deset bude a už se těším, až si je budu moct přečíst :-)
-
Do půlnoci je ještě času dost :-D
-
Výborné počtení s obrovským množstvím zajímavých informací :-) Muselo to dát opravdu práci, autorka má můj obdiv :applause:
-
@M1on V pohodě :-) On ten název samozřejmě může u někoho vyvolat pobavení, ale ta práce vůbec není špatná, četla jsem i mnohem horší :-D
-
Nedávno jsem tu práci zrovna četla a zdála se mi docela OK, zajímavá a vzhledem k oboru i relevantní (až na ten strašně krátký úvod a závěr). Jako sranda obor mi spíš přijde např. couching volného času, knihovnictví rozhodně ne :-)
-
Ta Dalla mi trochu připomíná Natašu Gollovou :-)
-
Super, nejkrásnější jsou ti Duchové :-) Hned bych si je vzala domů :-D
-
@Blackfish Mně to trhá uši :-D
-
Mně se líbila ta záchodová scéna :-) I když Landu opravdu nemám ráda, tak tady mi zas tak nevadil, docela se na tu roli hodil a nebyl to vůbec špatný výkon (jen občas se mi zdálo, že má trochu divnou intonaci). Ale zdá se mi, že je dokonce vystudo…
-
Krásně se to poslouchá :-)
-
15. listopadu zní dobře :-)
-
@Everett_Young Já si myslím, že by vás ten matriarchát nakonec po nějaké době omrzel :-) A k tomu druhému - myslím, že to bylo jasné i bez toho Hildina prokecnutí :-D
-
@Everett_Young Mně by to právě asi moc nebavilo :-) Jsem trapný zastánce demokracie :anxious: Ale proti gustu... :-D
-
@Depresor Takže říkáš, lepší než demokracie, jo? :-D
-
-
A proto by bylo nejlepší to posunout :-D O týden či dva :anxious:
-
@Seans Já se po první shlédnutí vylekala, že vyškrtli Juda :-D Takže jsem taky jsem podruhé stopovala, nakonec jsou tam všichni - Jude, Jeff, Edward, Adrien, Ralph... 8-) A Saoirse vypadá čím dál líp, roste do krásy. Tak snad to nebude blbost, proto…
-
Taková blbá otázka... Existuje možnost, že by se posunul termín odevzdání? :anxious:
-
Má to skvělé obsazení, samý můj oblíbený herec :-)
-
Právě jsem dočetla Klub rváčů od Palahniuka a jsem nadšená :-) A to ani nemám anarchistické sklony a násilí také zrovna nefandím, ale je to tak čtivé a "hláškovité", že mě kniha nepřestala bavit ani na minutu a líbila se mi víc než film, který je do…