Michelle
O uživateli
- Přezdívka
- Michelle
- Datum registrace
- Návštěv
- 12,855
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Určitá míra kritiky je asi dobrá a autorům může propříště pomoct, ale nic se nemá přehánět :-) Taky by se mohlo stát, že v dalším kole přijde třeba jen pět povídek :-D A k povídkám - Chybí mi ještě přečíst dvě povídky, ale musím říct, že je to vel…
-
Další povídka v mladistvém duchu :-) Bylo to milé, oddychové a zaujalo mě rafinované zapracování tématu tohoto kola do povídky ;-)
-
Na první pohled možná působí tato povídka trochu nenápadně, ale ve skutečnosti je velmi povedená :-) Jednoduché, jasné a hezké, někdy je méně více ;-)
-
Velmi nápadité! :-) Taky bych to chtěla slyšet se zpěvem (zkoušela jsem se trefovat do té hudby, ale v mém podání to bylo nic moc :-D, v podání autora by to určitě bylo mnohem lepší) ;-)
-
Barristan patří k mým oblíbeným postavám, takže je fajn, že dostal další prostor :-) Víc by se mi teda pro ty dva líbil happyend, ale za to nemůže autor, nýbrž GRRM :-( :evil:
-
Mělo to hodně mladistvého ducha a bylo to roztomile naivní, což se k hlavním postavám docela dobře hodilo :-) Bylo poznat, že autorku opravdu bavilo tvořit tuhle povídku a mě bavilo ji číst :-)
-
Mě to hodně bavilo, ale už je to delší dobu, co jsem to četla... Momentálně mám půjčený poslední díl, tak uvidíme :-)
-
Super =D Opravdu jsem se nasmála :-) Tady je ta délka dostačující - delší už by to asi nebylo ono, takže spokojenost :-)
-
Hezké, ale klidně to mohlo být o kapánek delší ;-)
-
Ten nápad se mi líbí, je to originální a mně se to četlo docela v pohodě :-) Ale stejně pořád dávám přednost naší staré Sanse :-D
-
To byla ale řádně nesympatická hlavní postava :-) Zajímavý nápad a zpracování, ale taky se v tom trochu ztrácím :-(
-
@flanker.27 Přesně, mně taky. Třeba to bude i podobně úspěšné :-)
-
Moc hezká povídka s hodně smutným koncem :-( Brienne mám taky ráda, takže příběh s malou Brienne (a Renlym) mě také potěšil a velké plus je i barvitá jazyková stránka :-)
-
Začátek byl trochu rozvláčný, ale pak se to dobře rozjelo :-) Hanáčtina, Allyson, Reknalf Gramar... =D Autor opět pobavil (v dobrém slova smyslu), zápletka byla zajímavě vymyšlená a celkově se mi to líbilo o něco víc než minule :-)
-
"Běda mužům, kterým žena vládne" :-D Pěkná povídka, forma "zpovědi před samým koncem" se mi líbí :-) Nebyla na chyby vyhlášená amnestie? :-)
-
Už jsem se nemohla dočkat :-) A teď zas nevím, kde začít :-D
-
-
-
Dej si něco sladkého :-)
-
-
Už by ty povídky mohly být, nemám co číst :-)
-
@Blackfish Mně se osvědčilo studené mléko :-) Nebo rooibos.
-
@Branislav_Gepeto To dáš :-D
-
@Branislav_Gepeto Pošli to, nestyď se :-) My si to rádi přečteme ;-)
-
@Branislav_Gepeto Raději si přečti knihu ;-)
-
@MissUtahraptor Přesně vystiženo :-(
-
@svoa00 Já pořád naivně doufala, že pochopí, že není nutné ukázat úplně všechno :-) Že někdy stačí jen zmínka...
-
Takže ta výměna hlav tam opravdu bude? :roll: To si mohli odpustit :-(
-
Nedávno jsem tu část o Ašaře zrovna četla a je tam napsáno jen "Stark", takže to mohl být třeba i Brandon :-) A krom lehké žárlivost, že on nebyl tím, kterého si vybrala, tam proti onomu Starkovi nic špatného nebylo.V diskuzi Kritika Písně jako takové (Obsahuje nezakryté spoilery) Komentář od Michelle 9. června 2013
-
Nesnášenlivost k Eddardovi? :-k Mně se naopak zdá, že ho před Dany svým způsobem chválil (přece jí říkal, že když ji Robert chtěl nechat zabít, tak byl Ned proti)...V diskuzi Kritika Písně jako takové (Obsahuje nezakryté spoilery) Komentář od Michelle 9. června 2013