Michelle
O uživateli
- Přezdívka
- Michelle
- Datum registrace
- Návštěv
- 12,855
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Murakami je výborný. Mám strašně ráda jeho styl (aj ty nereálné prvky :-) ). Zrovna mám nachystaný Konec světa & Hard-boiled Wonderland.
-
Ten lev vypadal jako mrtvý, ale nebyl :-)
-
@MissUtahraptor Oni jsou úplně úžasní :-) Já kdysi jednomu v ZOO podala prst, tak ho jemně chytil a zatřepal s ním - jako potřepání ruky na seznámení a jak to viděli ostatní, tak se taky běželi seznámit :-D
-
-
To je tak škaredé, až je to krásné :-)
-
Ti pavouci mě moc neberou, ale zato ti vlci - úžasní :-)
-
A pak je najdeš na místě, kam jsi se dívala desetkrát :-) Na svědomí to mají zlí domácí skřítci, kteří ty věci s oblibou přemísťují :-D
-
@Phoebea Máš zajímavý vkus :-D Největší sympaťák je pro mě Gandalf :-)
-
Jak málo stačí k radosti :-D Nádherná zvířata a nej je ta černá puma :-)
-
Sophie je nádherná :-)
-
@Hildegarda Ale potěší to, ne? :-D A samozřejmě vypadáš i velmi sympaticky :-)
-
@Hildegarda Vypadáš hodně mladě :-)
-
@MissUtahraptor =D Máš to těžké :-D
-
@Branislav_Gepeto To nebyla obhajoba USA ;-) Jen mě pobavilo to "KLDR se v první řadě brání", KLDR v první řadě provokuje :-)
-
To tričko s těma zlovlkama je super :-)
-
@Branislav_Gepeto Jj, KLDR je naprosto mírumilovná země :-) Proto vystoupila ze smlouvy NPT, proto s největší pravděpodobností porušuje smlouvu o biologických zbraních, a proto se raději vůbec neúčastní smlouvy o těch chemických :roll:
-
@Anvil Milé :-) Ale "já" jsem samozřejmě hezčí :-D
-
@Anvil Jako kvůli profilovce? :-D
-
Zaposlouchala jsem se do posledního alba The Killers a dost mě baví :-)
-
@Branislav_Gepeto A hrdě se k tomu hlásím :-D
-
V diskuzi Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire Komentář od Michelle 10. dubna 2013
-
Roztomilé :-D
-
Ne, že bych tomu rozuměla, ale není ten meč nějak extrémně dlouhý? 8-O
-
Jaké kuře :-D A k těm předchozím fotkám - Sophii to mimo seriál strašně sluší :-)
-
Stannis se zase muchluje s Mel? :roll:
-
@Krisa =D
-
Já ji měla ráda už v Tudorovcích. Ale tady je ještě větší kočka :-) A šaty má čím dál hezčí. @Everett_Young Mně přišlo, že v této řadě vypadá o kapánek mužněji (ale fakt jen o kapánek) :-)V diskuzi Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire Komentář od Michelle 9. dubna 2013
-
A mně se ty její oděvy velmi líbí :-) Když to porovnám s těma hadrama, co dávají Sanse... Tyrellové mě docela začínají bavit - Ollena byla super a Loras vypadá v téhle řadě taky nějak líp... :-)V diskuzi Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire Komentář od Michelle 9. dubna 2013
-
Sansa mstitelka :-D Obrázek pěkný, ale nehodí se to k ní (ten první je lepší) :-)
-
Ten jazyk je super :-)