Michelle
O uživateli
- Přezdívka
- Michelle
- Datum registrace
- Návštěv
- 12,855
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Branislav_Gepeto Nee, takhle impozantní příchod teda neměl :-D
-
Jack :-)
-
Ha, tak už :-D
-
-
@sveva Celou neděli to raději budu trénovat :-D Ale nemám přetírač :'-(
-
@sveva Alespoň teď víme, jak "zbalyt" kluka :-D Hned v pondělí to musím vyzkoušet, snad mi nedojde tužka =D
-
@sveva Podle jejího výrazu (a vzhledem k věku) bych řekla, že je... :-)
-
Sváděcí úsměv :-D
-
@Everett_Young Ale tváří se nebezpečně :-)
-
@Everett_Young Každý tomu říká jinak :-) Z těch pánů na tvém obrázku jde strach... :-D Nebylo by ve Švédsku i něco mezi oranžovými pány a těmito zabijáky? :-) @Arutha2321 Super :-D Taky jsou mi některé povědomé :-)
-
@Krisa Když se jim to tak líbí... Ale ten nejoranžovější v růžovém ve mně vyvolává záchvaty smíchu :-D
-
No co, emancipace, taky chtějí projevit jemnější stránku své osobnosti :-D
-
http://www.happyplace.com/22775/game-of-thrones-facebook-recap-season-3-episode-1?fb_action_ids=10151508494838328&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map={"10151508494838328":195690327221720}&…
-
Tywin jaké má módní kozačky :-D
-
Taky gratuluju vítězi, vítězství si zasloužil, povídka byla opravdu kouzelná ;-) Témata vypadají hodně zajímavě, těším se na příští kolo povídek :-)
-
Sam na vrcholu blaha :-D Holkám to velice sluší :-)
-
Mně zas přišlo, že si občas nerozumí s tempem hudby :-) Ale... má sexy nejen hlas :-D
-
@Krisa Ty máš choutky :-D
-
@Krisa Aha, já jsem vždycky část týdne bez TV, takže nejsem tak v obraze :-) Ale někdy mám pocit, že si Láďa tu shnilou zeleninu snad nosí sebou :-D
-
@Krisa Na nováckých zprávách je "geniální" snad úplně všechno :-) Specialista na zeleninu a má banán, ha! :-D
-
@Krisa =D Je prostě příšerný, k tomu ovoci a zelenině ho vůbec není škoda :-)
-
@Krisa Včera tam našel ananas :-D Ale asi máš pravdu, já ho raději neposlouchám, děsně přehrává.
-
Láďa Hruška s tím jeho shnilým ovocem už mi leze krkem :wall:
-
Asi jsem vám podala mylnou informaci :oops: U hlasování je napsáno do 30. března, takže ne do konce března (31.), ale jen do zítřka. Snad kvůli mně někdo neprošvihne hlasování - to bych nerada :-)
-
To je úsměv :-D
-
Mně ta hra přijde trošinku cynická... :-) A ten název mi tam moc nesedí. Ale promyšlené to máte docela dobře :-)
-
@MissUtahraptor Nemáš zač :-) Taky mi to začalo vrtat hlavou a bez vyřešení bych nemohla jít spát :-D
-
http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=posel Tady jsou ty ženské podoby, ale jsou to archaismy.
-
Řekla bych, že to prostě ženský rod nemá :-)
-
Z toho co jsem četla v posledních letech mi jako nejsmutnější utkvěla povídka Něžná. Krátká, ale velice působivá.