Michelle
O uživateli
- Přezdívka
- Michelle
- Datum registrace
- Návštěv
- 12,855
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
On ani ten původ Varjagů není úplně stoprocentně dokázaný. Stále existují pochybnosti...
-
Sveva má ale pravdu... Sice je normanská teorie zřejmě pravdivá, ale stoprocentně potvrzená není.
-
-
Hmm, viděla bych to na roli svatebního hosta :-)
-
Mně taky :-) Ale bylo to teda řádně napínavé... :-D
-
@Everett_Young Je to pornoherečka.
-
Láska nebeská ;-)
-
@brbr V žádném případě :-)
-
-
Já si vzpomněla na tohle: http://www.cbdb.cz/kniha-3078-sepoty-v-pisku-whispers-in-the-sand V Egyptě se to odehrává, žádná super kvalita to asi není, ale je to čtivé :-)
-
@brbr Do konce března, ještě máš čas ;-)
-
Přečteno dvakrát, ohodnoceno taky v pátek. Dobré to bylo :-) Mohlo toho být i víc, už se těším na další :-)
-
@Phoebea Nemýlíš :-) Taky jsem si všimla. A přijde mi nedostatečně slizký :-D
-
@Everett_Young Celí žhaví :-) Prostě a jednoduše, moc se nehrnou ho řešení takovýchto věcí, co vím.
-
Nevím, jestli by se tím policie zabývala :-(
-
@Everett_Young Lidsay ;-)
-
@Everett_Young Tak před deseti, patnácti lety možná, teď už je trošku použitější. Já myslím, že by ke zbytku tohoto hrůzného castingu Megan skvěle seděla - a navíc, Shia jako Jon... :-D
-
@Everett_Young Když Lindsay Sansa, tak Megan Arya, to je jasná věc :twisted:
-
@Everett_Young Absolutně :-D
-
A Sansa - Lindsay Lohan :twisted:
-
Na Neda bych spíš viděla Seagala :-D
-
A Stallone by mohl hrát Eurona nebo Oberyna :-D Tak takovou verzi bych asi nechtěla vidět :-)
-
@Branislav_Gepeto Já ji poprvé viděla v "Jmenuji se Sam" se S. Pennem. Taková bledá, blonďatá holčička :-)
-
-
Ti jsou úplně dokonalí :-)
-
Dnes jsem po dlouhé době vyhrabala z hlubin PC Noisettes a úplně mi zvedli náladu :-)
-
@flanker.27 Myslím, že asi ne nebo si to nepamatuju :-) Mě prostě vždycky šokovalo, jak zašívá sám sebe, dodnes mi to přijde strašně odpudivé :-D
-
Titanic ze mě nikdy nevydoloval ani slzu... Co mě ale zaručeně dostane, tak Frajer Luke, ale to jsem viděla až jako dospělá :-) A včera mě rozbrečely Odložené případy :-D @JoeGyry Mě v A. I. Umělá inteligence děsil vždycky ten plyšový medvěd :-D
-
@Dreamer Jj, vždycky když umře Jenny nebo poručík Dan odplave "smířit se s Bohem"... :-D
-
To byl asi Bambi nebo nějaká jiná pohádka :-D Mám odmala citlivé oči :roll: