Michelle
O uživateli
- Přezdívka
- Michelle
- Datum registrace
- Návštěv
- 12,855
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Tak to vůbec nezní pokrytecky... :-D
-
@Hildegarda Pravda :-( Tak alespoň ho uvidíme v GoT 8-)
-
@Krisa V druhé sérii je Iwan snad ještě lepší než v první ;-)
-
Tohle je přesně důvod, proč se nepotápím - kdybych tam viděla něco takovéhohle, tak bych už nikdy do moře nevlezla :-D
-
@Hildegarda Taky ji mám v plánu, pak určitě poreferuj ;-) Mě v poslední době po opětovné přečtení okouzlil Mistr a Markétka, nádherná knížka :-)
-
@Hildegarda My? Nebo něco jiného? :-)
-
@Lady Sansa Svatá pravda, do některých děl musí člověk dorůst :-)
-
Na ruskou literaturu nedám dopustit :-) Ale věřím, že to nemusí sednout každému...
-
Kitty byla rozkošná a Levin milý :-)
-
Hmm, tady mě poprvé nebavila. Ale skočila hezky :twisted: (Čímž chci říct, že po přejetí vlakem vypadala až překvapivě dobře :-) )
-
@MissUtahraptor Já to taky právě viděla během zkouškového a ani ťuk... A to je u mě už co říct :-D Víc než příběh té hlavní trojky na mě zapůsobil příběh Kitty a Levina, ale ti zas byli moc upozadnění.
-
@MissUtahraptor Kulisy a kostýmy byly perfektní :-) Horší už to bylo se sdělením nějakých emocí :-( No, já Juda docela můžu, jinak by byly asi mé sympatie taky o hodně menší :-)
-
@MissUtahraptor Uniforma byla dobrá, ale to v ní se mi moc nelíbilo... Mně teda stejně jako Lady přišel dost slizký, celkově mi byl víc sympatický Karenin :-)
-
@MissUtahraptor Dobový fešák? 8-O Tobě se fakt líbil? :-)
-
Super text :-D Já myslím, že to nemyslí vážně... :-) (Nebo v to spíš doufám :-D )
-
-
-
-
Ta písnička ze Smallville je super :-)
-
@Everett_Young Aha :-( Tak to ti určitě poradí někdo chytřejší a povolanější ;-)
-
A nejde to ve VLC MP normálně jen vypnout? Matně si vzpomínám, že to tak občas dělám :-) Ale já jsem technický analfabet, takže mě neber vážně... :-D
-
-
@flanker.27 Ahá, kdoví co kuje :-D Je strašně milá :-)
-
Vypadá, že se stydí :-D Asi se nechtěla fotit :-)
-
Moc krásný pes :-) I ty předchozí fotky od Dreamer jsou super, nejvíc se mi asi líbí ta první.
-
Doslova ponurá povídka, ale výborně napsaná. Je to opravdu jako část něčeho většího, bavilo mě to, ale trošku mi tam chybí konec :-)
-
Tohle bylo strašně moc hezké... Dětská láska - nevinná a čistá :-) Ačkoli dětské postavy mě většinou moc nebaví, tak tihle dva byli velice roztomilí a sympatičtí, prostě zlatíčka :-) Opravdu krásná povídka. A Kris pobavila :-D
-
Zas tak vulgární to nakonec nebylo :-D Škoda těch chyb. Celkově mě povídka bavila :-)
-
Takže děvky chodí do Meereenu - to by se Dany nelíbilo :-D Škoda, že si autor neověřil všechna fakta...
-
Tam byl i "poručík Dan¨? 8-O Tak to mi uniklo :-)