Nephelim
O uživateli
- Přezdívka
- Nephelim
- Datum registrace
- Návštěv
- 7
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
Tak Edda si viem predstaviť ako AA skôr :D najväčší pesimista celej séria a nakoniec ako jediný to prežije. Aj keď inteligentný rozhovor s Hodorom by sa vošiel na celú kapitolu, myslím že takého štastného konca sa nedočkám :D Král Stannis je buď AA …
-
Presne tak, Theonov osud je nájisť svoje miesto a nám dorozprávať svoj príbeh až do úplne trpkosladkého konca, narozdiel od ramseya, ktorý pravdepodobne umrie v momente keď sa Roosemu narodí oficiálny syn. Predsa len, ďalšieho už nebude chcieť strat…
-
-