JAIME
O uživateli
- Přezdívka
- JAIME
- Datum registrace
- Návštěv
- 2
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
od kolika byste mohli v tu stredu na agot?
-
Je to prostě tím, že Martin hodně - ale hodně - rád jí...
-
no aby to nebylo moc zmodernizoovaný, jak se to stalo třeba u tudorovců, já bych radši viděl nějakýho patetickýho tradicionalistu typu shorea
-
ach jo..
-
ve středu bych možná moh, ale musím to potvrdit ještě během týdne, je to nejisté.. pravidla už se učím..
-
Tyjo, raduju se jak malej... Ja tu hru dostal k narozkam. Muz v Kristovych letech dostal hru pro deti od trinacti let!
-
Čím méně magie, tím lépe. Líbí se mi hlavně ty nejasnosti, kde se neví, zda to kouzla byla, nebo ne. Nelíbí se mi pouťová stínová kouzla Rudé kněžky. To je na Martina moc.
-
ale tak zrovna ti souvisí s rudou kněžkou, ohněm, prostě vším proti ledu, to mi nijak nevadí
-
-
Myslím, že Tywin jako drsný nezlomný chlapák Skřeta odmítá hlavně proto, že je skřet.
-
Tak to už by bylo hodně překombinovaný.
-
sakra, proč zrovna na Moravu?
-
-
ja bych si prisel klidne taky zahrat - bud zitra vecer, nebo pak pristi tyden.. ale neumim pravidla :(
-
Stejně to bude Jaime :)
-
Podrick je na Martina moc prvoplánovej. Nebaví mě ani trochu.
-
Taky bych si prisel konecne neco zahrat. Ted kupuju konecne tu deskovku s obema rozsirenima.. a agot karty mam nejake taky..
-
Nevíte, jestli to teď aktuálně prodává někdo u nás? Nic jsem nenašel.
-
hlavně aby to nemělo tolik dílů jako Tudorovci a nerozbředlo to podobně.. pátého dílu se po zkušenostech s některými kapitolami čtvrtého pomalu začínám bát i u literární podoby.. hlavně kapitol o Daenerys, které mě už trochu nudily i dřív.
-
posledení audiobook, kterej jsem slyšel je orwel 1984 a už nikdy víc.. jsem doteď vyděšen nepřiměřeně svému věku..
-
-
Tudorovci mě bavili jen do chvíle, než zemřel kardinál Wolsey, to byl absolutně nejsilnější chatakter, série III a IV jsou aspoň pro mě už tak nudný, že nedívatelný.
-
-
Vypadá přesně jako princezna z Vládce větru. Takže super ;)
-
Docela mě teď dostal Stieg Larsson. Není to sice žádnej Murakami, ale píše hodně strhujícím způůsobem - tj. 500 stran jsem přečetl za dva dny, a to jsem pomalej čtenář.
-
Mě třeba není dodnes jasné, kdo to vlastně měchohubci byli. Zmínek je plno, ale kromě ovládání magie žádný popis.
-
Velmi doporučuji Sorokinův Den opričníka. Mimořádně poučné..
-
To bych taky rád přišel.. Stačí říct. Někdo tam musí být zlý :)
-
Ebon Hand: Zapomenuté údolí je jedno z mála míst, kde se dochovaly sruby z první republiky. Jsou na sklách nad potokem, který ústí v Poříčku a proti proudu půjdeš roklí k Drahňovickým mokřdlům, nejhezší sroubky jsou na skalách nalevo, musí se tam vy…
-