JAIME
O uživateli
- Přezdívka
- JAIME
- Datum registrace
- Návštěv
- 2
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Corvusáci jsou kapelou našeho mládí, takže super.
-
Mimochodem třetí série Tudorovců mi zatím přijde o poznání zajímavější než druhá. Jen ty pokusy o davové scény, na něž přece jen HBO ještě nemá, podle mého nejsou potřeba. Trochu se toho bojím právě u Hry o trůny.
-
Zajímavé je, že z mých představ taky nejvíc vybočoval Aragorn. U Vigga mi úplně chyběla tajemnost a charisma. Není vůbec špatnej herec, ale v porovnání třeba právě s Boromirem to byla slabota.
-
Je to zajímavá filozofická disputace, jen bych si dovolil podotknout, že v praktickém životě hraje nesrovnatelně větší roli láska než čest. Ale to je jen dojem.
-
Ještě mě napad Usian Bolt jako Xho :)
-
Russel zahraje kohokoliv, kdo má podle scénáře zbít aspoň čtyři chlapy :) Ale vážně, mě by se líbil Kevin Spacey, třeba jako Malíček. Zdánlivě je to hodně velká hvězda, ale vzhledem ke svým posledním rolím by asi k zaplacení byl.
-
Co by ale GRRM řekl o děsivým Dračím příběhu, je mi uplně jasný :))
-
Jestli tam aspoň dva bijce nebude hrát Russel Crowe, tak se nedívám.
-
typ pro bitevní pole není žádná žena.. atletka neatletka.. btw. nemám zapotřebí o ní snít ;)
-
jinak ideálním prototypem svůdné atletky je Jessica Biel (třeba Blade Trinity)
-
Nečetl jste někdo Pilíře země? Je to sice údajně čistě historická fikce, ale vzhledem k autorovi předpokládám, že to dude fantastický až dost.. Koupil jsem si to, ale vzhledem k tloušťce se mi do toho vůbec nechce..
-
ve velmi lehké zbroji :)
-
opakem je třeba typ Monica Bellucci
-
Oddělovat maloměstskou Vieweghovu postavičku od jeho knih nejde. Když mi bylo patnáct, některé jeho věci mě bavily - stejně jako Nesmrtelnost - (to jsem ještě snad ani s nikým nechodil a měl jsem za sebou Foglarovky a Mayovky:).. Teď už mi to přijde…
-
Jinak kapitoly s Brienne jsou většinou oproti jiným dost nudné. Pořád ten plochý charakter a posměšky.
-
To je ten stereotyp - Serenu jsem samozřejmě nemyslel, spíš přesný opak.
-
Viewegh je nestatečnej pózérek, nic jinýho.
-
Kráva ženy je TT chlapa, co se jmenuje Martin, resp. překladatelky.
-
Ještě k nám záporákům. Štve mě, že Brienne musí v každým vzbuzovat odpor, maximálně lítost. Tady GRRM setrval u stereotypu, že silná svalnatá žen musí být hloupá, hnusná a zásadně bez jakýchkoliv vnadů :) Zásadně nesouhlasím - vyloženě mi tu místo n…
-
Milan Kundera: Ignorance
-
Tím chci říct, že GRRM je ještě celkem v pododě.. liška neliška.
-
Mimochodem, jestli se dobře pamatuju, Zdeněk Nejedlý svého času napsal asi sedm obrovskejch bichlí o životě Bedřicha Smetany.. dotáhl to přesně do doby, kdy bylo skladateli osmnáct :)
-
-
ad "Jaimeho mají rádi jenom ženské." Myslím ale, že mu to bohatě stačí ;)
-
ad Master and Commander - on totiž kdyby pana Norella hrál Russel Crowe, tak by se to líbilo každýmu :)
-
ehm, abychom neopustili téma oblíbené postavy.. Jaime? :)
-
-
-
Jonathan Strange a pan Norell - naprosto výborný.
-