JAIME

O uživateli

Přezdívka
JAIME
Datum registrace
Návštěv
2
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • no myslel jsem realny hmotny kalendar vyskytujici se na uzemi CR, ne cosi, co melo udajne kdesi vyjit :)
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od JAIME 5. února 2009
  • to je vazne pekny.. zacinam litovat, ze jsem ten kalendar stornoval
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od JAIME 4. února 2009
  • No tam těm herečkám patnáct není :)
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od JAIME 31. ledna 2009
  • btw. myslíte že má Jaime rád film Jedna ruka netleská?
    V diskuzi Galerie IF Komentář od JAIME 31. ledna 2009
  • No kdysi jsem se vzaregistroval i tam, ale nefungovalo to nikdy. Ale jak říkám, já jsem spokojený člověk, jemuž bohatě stačí jedna ruka - nemusím mít všechno, žejo.
    V diskuzi Galerie IF Komentář od JAIME 31. ledna 2009
  • Já zase úplně zřetelně vidím, jak v AMERICKÉM seriálu nasedla patnáctiletá Denerys na svého hřebce Droga. Budou jí muset ještě šest let přidat počítám :)
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od JAIME 31. ledna 2009
  • V životě jsem nebyl schopen přečíst žádnou českou původní fantasy. Myslíte, že se to tu někdo někdy naučí psát?
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od JAIME 31. ledna 2009
  • valar morghulis!
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od JAIME 31. ledna 2009
  • V pohodě, já ke galerii stejně nemám žádné výhrady (narozdíl od Daenerys:)) - je dokonalá. Spíš mě štvalo, že mi nikdy nešla Noční hlídka, ale už jsem si zvyk a tohle fórum mi bohatě stačí.
    V diskuzi Galerie IF Komentář od JAIME 26. ledna 2009
  • Asi jsem divnej, ale Hostina mě bavila a byly to právě kapitoly Cersei - Jaime, jež mi přišly dokonalé. Pravda je, že Brienne se moc nepochlapila (ve smyslu rozvíjení příběhu samozžejmě:)). Jako by to nikam nevedlo. Poznámka o Sance je mimořádně smy…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od JAIME 26. ledna 2009
  • Léto: Vůbec nechápu, jak můžeš s takovou jistotou tvrdit, co Jon Umber jr. vykonal či nevykonal. Navíc je sice mrtvý, ale pokud vím, jsme teprve v polovině ságy, a to, co vyjde najevo, otřese i Šílenou Myší :)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od JAIME 25. ledna 2009
  • Me to tam nepustilo nikdy a taky si nestezuju.. jsem mirotvurce totiz.
    V diskuzi Galerie IF Komentář od JAIME 25. ledna 2009
  • Kdybychom byli monarche, koho byste brali? Rozmýším se mezi Stannisem, Randyllem Tarlym a Tywinem.
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od JAIME 25. ledna 2009
  • Léto: Ne, myslel jsem Malýho Jona, jak jsem napsal. Ani Velkýho Jona, ani Malýho Johna :)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od JAIME 25. ledna 2009
  • A co nejneoblíbenější postava? Já to mám jasné od prvního dílu - Daenerys. Lidé jako Cersei, Brienne, Hora nebo Slynt jsou krajně nesympatičtí, ale bezvadně napsaní. Daenerys je pro mě nezajímavá, nesympatická a naprosto předvídatelná. Jako jediná p…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od JAIME 24. ledna 2009
  • V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od JAIME 24. ledna 2009
  • Píseň pro Lyu. Málem jsem zapomněl..
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od JAIME 6. ledna 2009
  • Jo, jen ve čtvrtém díle by to bylo Křoví.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od JAIME 5. ledna 2009
  • V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od JAIME 5. ledna 2009
  • Vše je hodně fikaně vymyšleno, to by bylo hodně zajímavé, ale myslím, že Sansa má pod vlivem Malíčka daleko k DOBRU - tam jí místo bohužel už zasedl Jaime. Ta poslední Létova argumentace mi připomíná tvrzení gramotnějších poradců a příznivců G. W. B…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od JAIME 5. ledna 2009
  • Marwin. Sice vypada, ze se tam dostal z jine fantasy serie, ale bacha na nej.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od JAIME 30. prosince 2008
  • Je to možné, třebaže Aša mě zajímá nepoměrně víc :)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od JAIME 19. prosince 2008
  • Souhlas.. Jaime, Aša a bohužel někdo z Dorne, které mě baví úplně ze všeho nejméně (je daleko, objevilo se pozdě a je příliš podobné zemím za Úzkým mořem), dokonce méně než Daenerys, a to je co říci.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od JAIME 19. prosince 2008
  • Stejně by si Píseň ledu a ohně měl přečíst Peter Jackson. Jen tak, pro jistotu..
  • Leto ma pravdu, ale me by bylo presto hodne lito toho, kdyby vypustil Cersei jen proto, ze nablizku je Jaime - proste proto, ze uvazovani a uhly pohledu obou techto postav na teze udalosti jsou pro me porad to nejvice fascinujici na cele tetralogii.…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od JAIME 18. prosince 2008
  • tak ja to jeste zkusim :)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od JAIME 17. prosince 2008
  • no nevim, zda na nasi strane.. pokud ho nekdo bude nutit, tak do dopadne zle nedobre.. uz ted mam pocit, ze trochu nevi, jak dal.. vemte si jen, kolik postav bude muset v poslednich dvou castech pobit :))
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od JAIME 17. prosince 2008
  • ok
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od JAIME 6. prosince 2008
  • ja jo, zajem mam
    V diskuzi AGOT CCG Komentář od JAIME 6. prosince 2008
  • obecne vzato - nejsympatictejsi postava je cela kompletni rodina Lannisterova, protoze je vidim v Praze vsude kolem sebe - vsechny.. to takoveho Eddarda by pohledal..
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od JAIME 4. prosince 2008

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě