Arianus
O uživateli
- Přezdívka
- Arianus
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
Majetek nemám a rodinu také ne, vlast mi vzali. Takže nemám co bránit. Střílím do lidí protože je to to jediné co mne život naučil a žel nic jiného neumím. Takže tak.
-
-
-
-
Obara Sand: -2 (13) - píseční hadi jsou na mě moc horkokrevní a ukvapení Quaithe: +2 (9) - v seriálu se mi líbí čím dál tím víc :) Balon: -1 (13) - Prostě svině který je bližší košile než kabát Lollys: +1 (9) - Bronn!
-
-
-
Btw. taky Vás fascinuje ten systém průhledů helem vojáků Lannisterských?? :D
-
Jak se kradli ocelové tyče? Vzali jste tyče, mezi ně natáhli transparent... ("Prací k světlým zítřkům!" či "ČKD Praha plní plán!") a měli jste tyče :D
-
Francie, ach Francie, bruš zase svou gilotinu :))
-
Jarla> Ano, každý kdo si vzal zbraň a bojoval v Praze, v SNP, ve Varšavském Ghettě, každý si tu kulku do týla či chvilku na Gestapu zasloužil!
-
Život má cenu úměrnou prostředku, kterou je ukončen. Toliko ke kapitalistické nauce o ekonomii života.
-
-
Btw. můj profil @Ser_LTyrell
-
Klidne ti pomohu, s cim masaktualne problem?
-
Ja na Twitteru mam Lorase :D
-
Rozhodně Iron Throne. Ten dabing jsem slyšel poprvé a myslím že i naposled :D
-
Obara Sand -1(13) Co s ní? Quaithe +2 (8) I have a tender spot in my heart for cripples and bastards and broken things... Balon Swann -2 (12) - A možná ne... Lollys Stokeworth +1 (11) Slabá duchem, silná měšcem (správná žena pro Bronna :D)
-
-
Sounds good to me :))
-
Hrozně se mi líbilo když Thero v třetím díle vyvolá to paměťové kouzlo v jejich pokoji v domění že vyvolá nějaké chrápání či tak něco...když je sháněli elfové, to ráno, kdy utíkali zastavit invazi...víme co se ozvalo :D
-
Tak nám umřel. Že prý šel sbírat volně ložené železo (na cizí pozemek). A "legolas" dostane katr za těžké ublížení na zdraví s následkem smrti.
-
-
-
-
-