Hrdinové Písně - bodovací hra

upraveno 27. října 2012 v Akce a hlasování
1464749515256

Komentáře

  • upraveno 10. května 2012
    :-) Tak přece jen nejsem sama. Mám ráda Brienne ze stejného důvodu jako Eddarda :-)
  • upraveno 10. května 2012
    Jarla: Ví kdy umřít? ;D
  • upraveno 10. května 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 10. května 2012
    Nejsilnější ženská sestava pro mne by byla Sansa - Dany - Ygritte - Margaery nebo Arianne to bych brečel při každém uděleném záporném bodu.
    A je mi jasné, že se najde hodně lidí, kteří by naopak neměli komu dát ty body kladné :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 10. května 2012
  • upraveno 10. května 2012
    Brienne je prostě čestná, i kdyby ji to mělo zabít....dala slib a to je pro ni důležité, je velmi naivní a zároveň zocelená zkušenostma, životě ji nepotkalo nic moc hezkého a přesto je morální a čestná - nesemlelo ji to....vážím si jí. Mohla by být nenávistná, žárlivá, zlomyslná, ubližovačná,...ale není, rozhodla se nebýt. Mám ji ráda :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 10. května 2012
    Nemám rád Brienne. Nikdy jsem neměl a ani nebudu.
  • upraveno 10. května 2012
  • upraveno 10. května 2012
    Brienne dala po držce Jaimemu, takže je nemožné nemít ji rád. :-)
  • upraveno 10. května 2012
    teď jsem zběžně mrkla na síně vítězů a poražených a je to šílené. namátkou ve vítězích Obara, Balon Swann, Horký koláč x Jorah Mormont, Ellaria, Jeyne Westerling, Jon Connigton v poražených.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. května 2012
    Balon Swann a Horký koláč jsou dobré postavy. O seru Swannovi víme málo, ale pravděpodobně je to jeden z lepších členů královské gardy. Connigton doplatil na to že ho moc lidí ještě nezná.
    A Mormont?

    Mormont je mezi poraženými již od pradávných věků.
    To když tu Léto ještě obnažoval řady svých tesáků.
    V dobách Dlouhé noci,
    kdy Jiní toužili po své moci.
    Ser heavy_head tu jako jediný,
    statečně bránil srdce Sansiný.
    A já teprve četl ze ságy první knížku,
    když zde Lord Alek stavěl první hlídku.
    Jako mladý učeň z Citadely jsem četl den co den.
    A Tanec s draky byl tehdy pouhým dětským snem.

    Když byl tehdy turnaj hrdinů zahájen,
    medvěd byl do první sestavy zařazen.
    Mormont v souboji zkoušel své štěstí,
    mečem, štítem, i svou pěstí.
    Avšak záhy ho v boji opouštěla víra,
    to když Barristana a Krásku neopouštěla síla.
    Později ani kladné body sera Chmurného,
    neosvobodily ho od koncem jistého.
    Nakonec ser Težkohlavý poslední ránu dal,
    a tím Jorahovi jeho cenný život vzal.

    Dnes vzhlížíme k mohylám padlých hrdinů a litujeme jejich ztráty.
    Neboť zima je dlouhá, draci jsou mrtví a Děti lesa zapomenuty.
  • upraveno 11. května 2012
    Montezuma3: Krásná báseň. :)

    Jorahova prohra by se také dala označit za důsledek souboje čtyř (tří) poměrně kladných postav.
  • upraveno 11. května 2012
    Connington doplatil spíše na Tanec s draky :-)
  • upraveno 11. května 2012
    Už si nevzpomínám, určitě jsem tehdy jednal v sebeobraně. :-)
  • upraveno 11. května 2012
    A určitě v tom byla i Damsel in distress - třeba Sansa, ne ? :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 11. května 2012
    Montezuma3: Básnické střevo? :)
  • upraveno 11. května 2012
    Montezuma3: to se ti stává často? tak to se máš, protože je to povedené.
  • upraveno 11. května 2012
    asi bychom měli udělat velkou bodovací hru po sedmém díle. to bude v rámci možností objektivní (víme, jak se někteří výlupci vyloupnou) a stejně nebudeme mít už co dělat (kromě nadávání , že už to všechno skončilo a jak to skončilo :-)
  • upraveno 11. května 2012
    Já bych navrhoval tak měsíc po vydání Tance, aby byli všichni zhruba stejně v obraze (ne, že by snad potom na své oblíbené i neoblíbené postavy nějak změnili názor, v to ani moc nedoufám, ale stát se to samozřejmě může).
  • upraveno 11. května 2012
    souhlas. však se stačí podívat, jak dostává na zadek Tytos Blackwood. z bodování to vypadá na velkého záporáka :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. května 2012
    Po půlnoci mívám záchvaty tvořivosti. Tentokrát jsem to ventiloval tímto způsobem :-)
  • upraveno 11. května 2012
    monte: paráda.
    heavy: po českom Tanci dáme tú elitnú vyraďovačku. táto nastavená kaša ma už nebaví, ale finálny countdown bude maso :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 11. května 2012
    Četla jsem "vyvražďovačku"...
  • upraveno 24. června 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. června 2012
    Nebude nová hra po Tanci? Jak jste na tom se čtením?
  • upraveno 24. června 2012
    já si tedy knihu šetřím co to dá. čtu pomalu, ať mi vydrží co nejdéle.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 24. června 2012
    :o)))
  • upraveno 24. června 2012
    No dáme superfinále, nie?
  • upraveno 24. června 2012
    sarvene, myslíš superfinále po Tanci jako přípravu na supersuperfinále po Vichrech, které bude předcházet megasuperfinále po Příslibech alias finále po 20 letech? :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. června 2012
    Mno každé 4 roky by jsme mohli pořádal mistrovství světa.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.