Historie vojenství, od kyje k pušce
Máte oblíbené období co se vojenství týče? Starověký Egypt a válečné vozy převzaté od Hyksósů, řecké a makedonské falangy, římské legie či nahé Kelty, Germány pijící víno z lebek zabitých nepřátel, středověké rytíře, anglické lučištníky, husity s jejich rozvojem palných zbraní, arkebuzy a muškety, španělské tercie třicetileté války, 18. století s vojáky v pestrých uniformách pochodujících proti sobě za dělové palby, nebo moderní armádu s automatickými zbraněmi?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
Že vybrali Prahu bych bral, že celkově jsme dost stát a i společnost přející Židům ( nevím jak jinak to nazvat) Izraeli jsme pomohli při jeho vzniku dodávkami zbraní, celkově bych řekl že v naší společnosti není moc antisemitismu, v Praze jsou významné Židovské památky, je u nás tak málo muslimu že nemáme protižidovské nálady. Což vlastně dokazuje i to, že když teď letěl premiér do Izraele bere půlku vlády.
BTW je úplně jedno, kde je Osvětim. Pietní akce se odehraje na místě a kde se odehrají ty ostatní ceremonie politiků je čistě záležitost pořadatelů. Když si vybrali Prahu vybrali si Prahu a nikdo než oni sami s tím nic neudělá :)
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/-Novinarka-Spencerova-ukazuje-na-mocne-zapadni-jmeno-v-souvislosti-s-Ukrajinou-Ne-neni-to-zadny-politik-348510
Nejvtipnější je, jak je to na začátku barevný, a pak se to celé přebarvuje už jen do odstínů červené a modré a jediný finové si tam pořád jedou vlastní ligu. :-D
(musel jsem se ujistit, jestli je to tank leopard)