Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
145791075

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
    heavy: ani v tej najhorsej nocnej more by som si nedovolila povedat, ze nieco take si spachal ty :), ja sa uz neviem dockat toho tvojho dielka :)
    a odkial to mas?
  • upraveno 24. května 2012
    Mně se dneska v noci přisnilo cosi podobné tomu, co by možná stálo za to napsat.
    Máte už to někdo hotové? :-)
    Lorde Gepeto, ty obyčejně býváš velmi rychlý... :-)
  • upraveno 24. května 2012
    no ja uz mam "hlavnu dejovu liniu", este to hodit na papier
    uz viem kto, s kym a preco :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    :D No veď som predsa bleskurychlý lord :D Každopádne, mám nejaký ten základ, ale to je taká skomolená paródia, že namiesto toho radšej pošlem niečo iné a tú paródiu dám sem nesúťažne :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
    Poznamenávám si: Hildegarda - slovensky, bez interpunkce a bez sexu. :-)
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
    Explicitní odhalení totožnosti. :-)
    Já tam asi budu mít jednu explicitní scénu, kdy žena svléká jednoho muže očima. :-)
    A jednu až dvě vulgární nadávky - aby to bylo víc realistické. :-)
  • upraveno 24. května 2012
    dalsie poznavacie znamenie :)
    takze aj ked sa nepodpiseme, tak kazdy znaly veci bude vediet, kto co toci :)
    predpokladam, ze Lord Gepeto nahodi nejaku velmi nepravdepodobnu teoriu, ktora doteraz nikoho nenapadla a taktiez to bude po slovensky :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    Hildegarda: Si píš :D Moje bude ľahko rozoznateľné - prosto ta najväčšia blbosť :D Ale asi ju napíšem schválne po česky
  • upraveno 24. května 2012
    Ne, on říkal, že použije Google translator, abychom ho nepoznali. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    heavy: Nestraš, ak by som ho použil to by bolo jasné, ktoré to je... A Tak Rhaegar Vtáči princ skáče hľa tajomstvo vieri Lyannoš zbroj bum! :D
  • upraveno 24. května 2012
    Jaký plánujete rozsah (v A4)?
  • upraveno 24. května 2012
    Vážně nevím. Ještě jsem nezačal.
    Jestli myslíš normostrany, tak... 10-20-30?
    Kolik ty? ;-)
  • upraveno 24. května 2012
    ja max 5 A4, nech tu ludi neunudim k smrti :)
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
    MU: dodam na zakazku, lebo inak sa tu na tej materskej unudim na smrt, vdaka bohu za sutaz
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    Inak Jarla alebo Alek alebo aj heavy - Tak môžeme dať aj dva súťažné príspevky? :)
  • upraveno 24. května 2012
    Ale jedině, když to bude vynikající kvalita. :-)
  • upraveno 24. května 2012
    hmmmm tak potom ani jeden...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    :D No to sľúbiť nemôžem, ale čosi hádam spadne z môjho pera... koniec konečných koncov - veď vďaka Montimu to mám aj v banneri .))))
  • upraveno 24. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    heavy: Prikladáš mi moc, ktorou neoplývam... A veď aj ty si tu bol :D A nemyslím, že jedenkrát
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.