heavy: ani v tej najhorsej nocnej more by som si nedovolila povedat, ze nieco take si spachal ty :), ja sa uz neviem dockat toho tvojho dielka :) a odkial to mas?
Mně se dneska v noci přisnilo cosi podobné tomu, co by možná stálo za to napsat. Máte už to někdo hotové? :-) Lorde Gepeto, ty obyčejně býváš velmi rychlý... :-)
:D No veď som predsa bleskurychlý lord :D Každopádne, mám nejaký ten základ, ale to je taká skomolená paródia, že namiesto toho radšej pošlem niečo iné a tú paródiu dám sem nesúťažne :D
Explicitní odhalení totožnosti. :-) Já tam asi budu mít jednu explicitní scénu, kdy žena svléká jednoho muže očima. :-) A jednu až dvě vulgární nadávky - aby to bylo víc realistické. :-)
dalsie poznavacie znamenie :) takze aj ked sa nepodpiseme, tak kazdy znaly veci bude vediet, kto co toci :) predpokladam, ze Lord Gepeto nahodi nejaku velmi nepravdepodobnu teoriu, ktora doteraz nikoho nenapadla a taktiez to bude po slovensky :)
Komentáře
a odkial to mas?
Máte už to někdo hotové? :-)
Lorde Gepeto, ty obyčejně býváš velmi rychlý... :-)
uz viem kto, s kym a preco :)
Já tam asi budu mít jednu explicitní scénu, kdy žena svléká jednoho muže očima. :-)
A jednu až dvě vulgární nadávky - aby to bylo víc realistické. :-)
takze aj ked sa nepodpiseme, tak kazdy znaly veci bude vediet, kto co toci :)
predpokladam, ze Lord Gepeto nahodi nejaku velmi nepravdepodobnu teoriu, ktora doteraz nikoho nenapadla a taktiez to bude po slovensky :)
Jestli myslíš normostrany, tak... 10-20-30?
Kolik ty? ;-)