Mimochodem stalo se to zase. Odeslala jsem příspěvek a byl za jjelenem. Když jsem sem vlezla teď, jsou mezi nimi 3 příspěvky navíc. Pokud forum aktualizuje tak divně, nedivím se, že nám ta hlasování nevychází.
@Ninkwen Fórum uloží nový příspěvek hned za poslední přečtený, i když mezitím napíše několik dalších lidí. Před odesláním si to zkopíruj, pak aktualizuj a teprve když neuvídíš nic nového, tak znovu vlož text a odešli.
Komentáře
Illyrio Mopatis 0 (22)
Daenerys Targaryen +2 (58)
Kevan Lannister -1 (70)
Bude dlouhá noc... :D
Illyrio Mopatis 0 (22)
Daenerys Targaryen +2 (60)
Kevan Lannister -1 (66)
Illyrio Mopatis 0 (22)
Daenerys Targaryen -1 (59)
Kevan Lannister +2 (71)
snaď diskvalifikovaný nie som
Do zbraně! Za královnu. :!:
hlasujte :-)
Illyrio Mopatis 0 (22)
Daenerys Targaryen +2 (61)
Kevan Lannister -1(67)
Normalne by som hlasovala inak, ale ICE je ICE
MU 23 51 65 85. hlasování
Gard. 23 52 63 zrušený hlas
Mont. - 54 62
Nin. - 56 61
Nev. - 55 63
kam. 22 57 -
Phoe. - 59 62
brbr - 58 64
Joe - 57 66
Thor. - 56 68
sveva - 58 67
Mich. - 60 66
Gard. - 59 68
edit: "Snad jsem nic nevynechala" znamená "přepočítejte to po mně někdo". ;)
llyrio Mopatis 0 (22)
Daenerys Targaryen +2 (63)
Kevan Lannister -1(69)
llyrio Mopatis 0 (22)
Daenerys Targaryen +2 (65)
Kevan Lannister -1(68)
Fórum uloží nový příspěvek hned za poslední přečtený, i když mezitím napíše několik dalších lidí. Před odesláním si to zkopíruj, pak aktualizuj a teprve když neuvídíš nic nového, tak znovu vlož text a odešli.
When you play a game of thrones you win or you die.
(tak nejak to bolo že?)